Зустріч з громадськими організаціями у місті Івано-Франківськ

Зустріч з громадськими організаціями - фото
Дата події: 1 листопада 2019
Місце проведення: вул. Грушевського, 21, І поверх
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мета заходу – організація на базі регіонального представництва Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області коворкінгу (громадського простору) для формування узгодженості дій громадських активістів та організацій щодо удосконалення механізмів захисту прав і свобод людини і громадянина.

Одним із стартегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини є посилення співробітництва з інститутами громадянського суспільства.
Для залучення громадськості до правозахисної діяльності та консолідації зусиль щодо захисту прав і свобод людини і громадянина, 1 листопада 2019 року регіональне представництво Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області проводить зустріч з представниками громадських організацій області.

Пропозиції щодо участі у заході (ПІП, організація та контактний телефон) просимо надсилати на електронну адресу до 31.10.2019

Телефон: +38 (068) 010-71-41 (Непийвода Людмила Іванівна регіональний представник Уповноваженого в Івано-Франківські області) +38 (093) 255-28-56 (Демꞌянчук Світлана Степанівна регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Івано-Франківські області)
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук