Новорічна казка в Татрах, Закопане (Польща) у місті Івано-Франківськ

Новорічна казка в Татрах, Закопане (Польща) - фото
Дата події: 29 грудня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Зустрічаємо новий, 2020-й рік, у зимовій столиці Польщі. Щороку, на свята, чарівне містечко в самому серці гір приваблює своєю атмосферою тисячі туристів з усього світу. Ми вирішили також не зволікати, тому відправляємось святкувати Новий рік саме сюди. На час поїздки поселяємось у великому комфортному будинку на околицях Закопане. В програмі святкування Нового року, прогулянки Краковом, Закопане, походи в гори, в тому числі на Морське око, "фотополювання" на оленів, катання на лижах, сноубордах, ковзанах, і це далеко не всі розваги що може запропонувати це казкове місто. Реєстрацію розпочато!

Детальний опис маршруту:
Вартість - 350€
Тривалість - 5 днів
Кількість осіб в групі: до 12 чол.

День 1 (29.12.2019, Краків)
Вранці, о 10:00 зустріч у Львові на залізничному вокзалі. За визначеним маршрутом переїзд до Кракова (зазвичай їдемо поїздом Інтерсіті до Перемишля, а далі автобусом Flixbus до Кракова). Прибуття та поселення в хостел, вечірня прогулянка святковим містом та різдвяним ярмарком. Бажаючі, можуть використати цей вечір на шопінг, чи будь які інші розваги.

День 2 (30.12.2019, Закопане)
Зранку нас чекатиме переїзд до Закопаного, прибувши куди ми поселяємось в комплекс апартаментів на околицях зимової столиці Польщі в с. Кошеліско. Розміщення в 3-4 місних апартаментах. (Фото апартаментів тут: https://photos.app.goo.gl/JJNkSXvHcwHC6W6B6 )
Друга половина дня - довільна програма з прогулянкою на місцеву гору Губаловка, звідки відкривається фантастична панорама гірського масиву польських Татр. Серед варіантів проведення часу - катання на лижах, сноуборді, ковзанах, відвідини традиційних гастрономічних закладів горальського регіону.

День 3 (31.12.2019, Морське Око)
Цього ранку ми відправимось в справжню казку, до одного з накрасивіших місць в Татрах - озера Морське Око. Взимку тут по-особливому гарно. Прогуляємось околицями, а також піднімемось до озера Чорний Став, де часто влітку зустрічаємо оленів, зустріти їх тут взимку буде справжньою новорічною пригодою. Попрощаємось з "старим роком", та повернемось до нашого будинку, де готуватимемо святкову вечерю, та безпосередьно зустрічатимемо Новий рік.

День 4 (01.01.2020, Високі Татри)
При сприятливій погоді розпочнемо рік з прогулянки найвищими засніженими татранськими хребтами. В планах піднятись канатною дорогою на Каспровий верх (1987 м н.р.м) та прогулятись до підніжжя гори Свініца. Бажаючі можуть використати цей день для катання на лижах.

День 5 (02.01.2020)
Завершення новорічних пригод та поверення додому
Визначеним способом переїзду повертаємось в Україну. Бажаючі можуть самостійно планувати ще одну ночівлю в Кракові, чи продовження відпочинку в Закопане.

Важливо:
В програмі можливі зміни по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів;
Передоплата: 100€;
В разі вашої відмови від мандрівки - дану суму можна використати на будь-яку іншу поїздку з "Вище неба" протягом року, за винятком відмови пізніше ніж за два тижні до дати виїзду. В такому випадку передоплата не відшкодовується!;
Місце в групі гарантується після підтвердження адміністратором та внесення Вами передоплати;
Кількість осіб в групі: 12

У вартість включено:
- проживання в апартаментах в Закопане та у хостелі в Кракові
- триразове (в залежності від програми - похідне) харчування;
- святкова новорічна вечеря (крім алкоголю);
- вхід у заповідники;
- робота провідника;
- групова аптечка.

У вартість не включено:
- переїзди Львів - Краків - Закопане - Львів (вартість переїздів залежить від обраного вами маршруту і транспорту), ми допоможемо придбати найдешевші квитки з найкомфортнішою логістикою;
- транспортні витрати в межах Закопане та його околиць (частково, переїзди будемо здійснювати на власному авто);
- підйомник на гору Каспровий верх;
- катання на лижаж/сноуборді/ковзанах, інші атракції курорту (по бажанню).
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук