Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель "Велика Прусія"» у місті Івано-Франківськ

Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель "Велика Прусія"» - фото
Дата події: 7 листопада 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Друзі, у четвер, 7 листопада, запрошуємо вас на презентацію захопливого ретро-детективу «Готель "Велика Пруссія"» Bogdan Kolomiychuk. Письменник розвінчуватиме міфи про порядну бабцю-Австрію, відкриватиме найпотаємніші секрети Галичини початку ХХ ст., розповість про неймовірні пригоди комісара Вістовича. Зустріч відбудеться у Книгарні "Є". Початок о 18:30. Вхід вільний.

«Готель “Велика Пруссія”» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.

1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.

Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук