Технології спільного викладання в інклюзивному освітньому просто у місті Івано-Франківськ

Технології спільного викладання в інклюзивному освітньому просто - фото
Дата події: 20 листопада 2019
Місце проведення: вул. Шевченка, 57, ауд. 233 (ц.к.) (Центр інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem»)
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ви навчитесь прийомам ефективної взаємодії в команді (досягати консенсусу, розв‘язувати конфлікти, реалізовувати ІПР, тощо), а також володіти технологіями спільного викладання. Розглядатимуться особливі освітні потреби в різних категорій дітей, а також шляхи надання їм якісного психолого-педагогічного супроводу. Особливий акцент на співпрацю вчителя (вихователя) з асистентом вчителя (вихователя) в інклюзивному освітньому просторі. Практична робота буде спрямована на розробку різноманітних занять і уроків за допомогою технологій спільного викладання.
Тренер: Ленів Зоряна Павлівна, фахівчиня в сфері інклюзивної освіти, лекторка он-лайн курсу для вчителів початкових класів НУШ, спеціальний психолог, логопед, арт-терапевт, канд. пед. наук, доц. кафедри логопедії та логопсихології НПУ
ім. М. П. Драгоманова
Організаційний внесок:
до 17 листопада 450 грн, після - 500 грн., для студентів - 300 грн.
По завершенні тренінгу кожен учасник отримає сертифікат з логотипами, підписами і печатками установ-співорганізаторів у кількості - 7 год. (Іменні сертифікати дійсні при проходженні атестації педагогічних кадрів).

Перегляди 17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук