Моделі поведінки у стосунках у місті Івано-Франківськ

Моделі поведінки у стосунках - фото
Дата події: 27 жовтня 2019
Місце проведення:
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
DISC - поведінкова модель для дослідження поведінки людей в оточуючому їх середовищі або в певній ситуації. DISC розглядає стилі поведінки і переваги в поведінці. При цьому DISC не оцінює розумові здібності людини (IQ), емоційний інтелект (EQ), не є інструментом виявлення цінностей людини, не оцінює освіту, здібності і досвід.
Подумайте:
- чому одним стакан здається наполовину порожнім, іншим - наполовину повним, треті вважають, що він занадто великий, а четвертим все одно - головне, щоб їм не довелося його мити?
- чому одні орієнтовані на задачу, а інші - на взаємини? Одні люди відкриті і товариські, інші - замкнуті і обережні?
- чому одні люди весь час командують і розпоряджаються, інші весь час теревенять, треті - соромливі і сентиментальні, а четверті - критикують все і вся?

Ми дійсно все різні! А це означає, що немає типів особистості - більш-менш досконалих. Ми прекрасні в своєму різноманітті. Але чи знаємо ми про те, що нас відрізняє від іншої людини? Чи розуміємо, що якщо інший не такий як я - це чудова новина ?! Отже, я пропоную вам визначити свою модель поведінки і подивитись, як найкраще взаємодіяти з іншими)
Реєстрація по тел.
Вартість 100 грн.
Телефон: +38 (098) 710-92-99 (Наталя)
Перегляди 32

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук