Лекція: Символдрама і імагінативна психотерапія тіла у місті Івано-Франківськ

Лекція: Символдрама і імагінативна психотерапія тіла - фото
Дата події: 16 листопада 2019
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Символдрама (Кататимно-імагінативна психотерапія) – це метод глибинно-психологічно орієнтованої психотерапії, офіційно визнаний системою медичного і соціального страхування більшості держав Європи.

В Україні метод символдрами офіційно рекомендований Українською Спілкою Психотерапевтів (УСП), а також провідною державною установою підготовки психотерапевтів і клінічних психологів – Харківською медичною академією післядипломної освіти (ХМАПО).

Застосовувати символдраму в практичній роботі мають право психологи і лікарі, що пройшли спеціальне навчання.

Символдрама клінічно високоефективна при короткотерміновому лікуванні неврозів і психосоматичних захворювань, а також при психотерапії порушень, пов'язаних з невротичним розвитком особистості.

Метод розроблений відомим німецьким психотерапевтом професором Ханскарлом Льойнером (1919-1996).

Появі символдрами як самостійного напряму в психотерапії передувала тривала експериментальна робота, що проводилася Х. Льойнером на базі психіатричної клініки Марбурзького університету наприкінці 40-х – на початку 50-х років.

Сьогодні символдрама широко розповсюджена в більшості країн Європи.

Ведучий – Яаків Леонідович Обухов-Козаровіцький (м. Ізраїль), психолог, к.псих. н., психотерапевт (Європейський Сертифікат Психотерапевта 0084ЕСРgpru від 22.02.2002), віце-президент Професійної Психотерапевтичної Ліги, член правління Міжнародної спільноти Кататимного переживання образів та імагінативних методів в психотерапії і психології (МОКПО), президент Міжрегіональної суспільної організації сприяння розвитку символдрами (МОС СРС), доцент МОКПО з 1996 р., член Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП), учень творця методу символдрами Х. Льойнера.

Впродовж багатьох років він проводить навчальні семінари і тренінги, готуючи висококваліфікованих спеціалістів у методі символдрами в Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, Німеччині.
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук