Школа культурного менеджменту для митців та працівників культури у місті Івано-Франківськ

Школа культурного менеджменту для митців та працівників культури - фото
Дата події: 5 листопада 2019
Місце проведення:
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вже у листопаді в шести містах України відбудеться Школа культурного менеджменту та креативних індустрій. Маєш ідеї крутих мистецьких проектів або хочеш перейти на новий рівень у своїй творчості, але відчуваєш, що бракує знань? Не гай часу, подавайся!

Для кого цей проект?

Для художників, фотографів, дизайнерів, урбаністів, усіх, хто займається візуальним мистецтвом та хоче реалізовувати масштабні арт-проекти. А також, працівників культури, які прагнуть розвивати мистецтво та креативні індустрії у своїх містах та селах.

Чого ти навчишся на Школі культурного менеджменту?

Навчання складатиметься із двох етапів. На першому ти поїдеш на один із чотириденних тренінгів до Вінниці, Кам’янець-Подільського, Слов’янська, Полтави чи Харкова. Там ти:
- дізнаєшся про проектний менеджмент у мистецтві;
- навчишся знаходити кошти та займатись фінансовим плануванням арт-проектів;
- зрозумієш як зробити свій проект медійним і популярним;
- зможеш знайти партнерів для втілення своїх ідей.

На другому етапі навчання 100 найактивніших учасників та учасниць зустрінуться в Івано-Франківську. Протягом двох днів, вони знайомитимуться, спілкуватимуться, разом розроблятимуть проекти, а також стратегію розвитку мережі арт-менеджерів в Україні.

По завершенню проекту ти отримаєш не тільки практичні навички роботи з мистецькими проектами, а й знайдеш людей, які допоможуть реалізувати найамбітніші з твоїх ідей.
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук