Як обрати професію? у місті Івано-Франківськ

Як обрати професію? - фото
Дата події: 28 жовтня 2019
Місце проведення:
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Знаєте, що спільного в Мей Маск, Мері Максвел Гейтс і Софії Шептицької? А спільне в них те, що вони вірили у своїх дітей, бачили їхні сильні сторони і допомагали розвивати їх. Сьогодні, коли майже неможливо передбачити, які професії будуть затребуваними через 10 років, критичним є навчитись бачити і розвивати у своїх дітях їхні природні таланти.

Але як це зробити? Наш курс Як обрати професію? допоможе підліткам почати краще розуміти, чого вони хочуть, повірити в себе, підняти власну самооцінку, почати бачити свої переваги. Як? Ми будемо робити багато вправ, дискутувати, а найцікавіше - ми відвідаємо найсучасніші компанії нашого міста, поспілкуємося з людьми зовсім різних професій і поставимо їм свої незручні запитання.

 Мета курсу:
Допомогти підліткам віднайти зони своїх інтересів, спрогнозувати горизонти кар'єрних можливостей, позбутися стереотипів про професії та подумати поза шаблонами сьогодення.

Формат занять курсу:
Навчання через дію, освітні ігри, екскурсії та особисті консультації.

ВАЖЛИВО!
Після навчання підлітки дізнаються про професії майбутнього, розвінчають міфи про деякі посади, матимуть можливість відвідати найкрутіші компанії Івано-Франківська, поспілкуватися з професіоналами різних популярних професій сьогодення.

На нашому курсі Ваш підліток:
Проаналізує, ким хоче стати та який напрям подобається.
відвідає найкрутіші компанії Івано-Франківська та поспілкується з професіоналами різих популярних професій сьогодення
дізнається всі деталі проходження співбесід, та якими обов’язковими Soft Skills повинен володіти кожен, щоб отримати хорошу роботу.

Вік: підлітки 13 - 16 років.
Час може коригуватися в зв'язку з екскурсіями.
Вартість курсу: 1200 грн за 7 днів; 1500 грн - при реєстрації в день події.
Деталі та реєстрація: за телефоном або за посиланням

Перегляди 19

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук