Можливості навчання в США для українців у місті Івано-Франківськ

Можливості навчання в США для українців - фото
Дата події: 17 жовтня 2019
Початок: 14:15 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Цікавить вища освіта в США?

Більше 1 мільйона іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти. Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою?

Представник Консультативного центру мережі EducationUSA у Києві надаcть відповідь на це запитання під час презентації щодо можливостей отримання вищої освіти у США на рівні магістратури та докторантури, а також розповість про стипендіальні програми уряду США.

EducationUSA є офіційним джерелом інформації про вищу освіту в США. Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше, як 180 країнах, та надає точну, повну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.
Перегляди 8

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук