Дитяча субота для дітей 10-13 років «У світлі світляків». у місті Івано-Франківськ

Дитяча субота для дітей 10-13 років «У світлі світляків». - фото
Дата події: 26 жовтня 2019
Початок: 14:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Уявіть собі світ, у якому дітям не потрібно ходити до школи, вміти писати кульковою ручкою, читати книги, спілкуватися з батьками й однолітками. Їхнє життя вміщається у маленькому планшеті, котрий вони не випускають з рук ні вдень, ні вночі. Багато хто мріє про таке «ідеальне» життя. Та чи дійсно воно таке класне, як може здатися на перший погляд? І що буде, якщо раптом Інтернет зникне? А світ поглине темрява? Такого не буває, скажете ви. А от і буває.
Троє підлітків – герої книги Ольги Войтенко «У світлі світляків» – змушені перевірити це на власному досвіді. Єві-Лізі доведеться відкласти планшет і вперше за багато років вийти на вулицю, Тімові – полишити улюблені книжки і стати її провідником у пітьмі, а Максові – заново шукати себе.

Ольга Войтенко - молода українська письменниця, її перша та друга частини фантастичної трилогії «У світлі світляків» вже знайшла своїх шанувальників по всій Україні.
2011 року авторка отримала диплом "Коронації слова" за кіносценарій для дітей. Працювала сценаристкою ранкової дитячої телепередачі "Світанок", що отримала "Телетріумф" (2013 року). Сценарії та фільми, зняті за її сценаріями, стали лауреатами низки нагород Міжнародних Кінофестивалів. Кілька років монтувала документальні фільми, займалася фотографією та працювала арт-директором.
Телефон: +38 (096) 621-86-13 (Ірина (реєстрація))
Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук