Наново: Критичне мислення у місті Івано-Франківськ

Наново: Критичне мислення - фото
Дата події: 19 жовтня 2019
Дата події: 27 жовтня 2019
Дата події: 3 листопада 2019
Дата події: 9 листопада 2019
Дата події: 10 листопада 2019
Місце проведення:
вул. Січових Стрільців, 14 (Інша Освіта)
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Останнім часом словосполучення “критичне мислення” стало таким модним, що важко розібратися, що ж це дійсно таке. Але насправді все просто - критичне мислення передбачає ретельний аналіз інформації для того, аби приймати виважені рішення та розпізнавати маніпуляції. Іншими словами, розвинене критичне мислення допомагає в тому, щоб не дати себе ошукати - ані політикам, ані рекламі, ані власним оманливим судженням.

Хороша новина полягає в тому, що критичне мислення не є вродженим талантом, і його можна розвивати в будь-якому віці. Тому ми радо запрошуємо учасників та учасниць з Івано-Франківська та Калуша на 5 тренінгів з критичного мислення в рамках проекту ​Наново: Навчання після 45”. Участь є безкоштовною, а 80% місць зарезервована за учасниками та учасницями, старшими за 45 років.

Тренінги відбуватимуться в наступні дати:
 19 жовтня, 11:00-14:00, Івано-Франківськ, Інша Освіта Івано-Франківськ / Insha Osvita Ivano-Frankivsk
 27 жовтня, 13:00-16:00, Івано-Франківськ, Window on America Ivano-Frankivsk
 3 листопада, 11:00-14:00, Івано-Франківсь, Інша Освіта Івано-Франківськ / Insha Osvita Ivano-Frankivsk
 9 листопада, 11:00-14:00, Калуш, Калуська міська філія "Союзу українок"
 10 листопада, 11:00-14:00, Івано-Франківськ, Інша Освіта Івано-Франківськ / Insha Osvita Ivano-Frankivsk

Всі тренінги будуть проводитися за однаковою програмою, але з врахуванням індивідуальних потреб кожної з груп. Тому ми рекомендуємо обирати найзручнішу дату та реєструватися на один тренінг.

Тренінги проводитимуть:
 Іванна Чупак: співзасновниця Інша Освіта / Insha Osvita, співзасновниця та координаторка програми неформальної освіти для підлітків в сільських місцевостях Майстерня сільських ініціатив​. ​Має педагогічну освіту та досвід роботи як в формальній, так і в неформальній освіті. В неформальній освіті та освіті дорослих працює вже протягом 15 років, є тренеркою та авторкою низки методичних публікацій.
 Віталій Жилак​: ​власник маркетингового агенства DataProfit - реклама, маркетинг і аналітика, директор центру розвитку Орієнтир для дітей та підлітків, очільник ГО "Освіта для нас". Поширює прикладне критичне мислення, щоб люди були захищені від впливу шахраїв, сект та радикальних рухів.

Зареєструватись на подію можна ​за лінком ​ або за номером телефону​.

Проект “Наново: Навчання після 45” розроблений та реалізується громадською організацією Інша Освіта / Insha Osvita за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Перегляди 71

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук