Сеанс звукотерапії у місті Івано-Франківськ

Сеанс звукотерапії - фото
Дата події: 26 жовтня 2019
Місце проведення:
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ваша студія YoGi разом з Наталя Патика запрошуємо вас на сеанс звукотерапії, в якому вона поведе Вас до Вашого першоджерела, до Вашої підсвідомості, в котрій зберігаються Ключі, що відкривають будь-які замки, дають відповіді на будь-які питання... Це буде подорож поза часом, поза межами, поза законами....

У подорожі візьмуть уучасть:
Провідник Патика Наталі. Практикуючий звукотерапевт з 2016 року. Обдарована Силою і Знанням. Приймаюча і пропускаюча потік через голос, рух, а також архаїчні ообертонові інструменти, такі як:
* Співаючі чаші- інструмент Тибетських ченців. Це стародавні предмети сили, які використовуються під час ритуалів і медитацій.
Завдяки звуковим хвилям певної частоти відбувається розслаблення і гармонізація фізичного, психічного і емоційного стану. Завдяки чому в організмі запускаються процеси самозцілення.

* Діджеріду - інструмент аборигенів північної Австралії. Діджеріду має низький звук, який пов'язують з початковим звуком Землі. Його потужний звук з'єднує і розчиняє все навколо. Створює дуже сильну вібрацію, що проникає в саму суть...

* Бубен - інструмент шаманів древнього народу півночі. Удари бубна - це удари серця, що чує дитина в утробі матері. Має дуже сильний психологічний вплив на людину. Працює з глибинними страхами і програмами. Бубен відкриває серцеву чакру.

* Дримба-дуже древній інструмент шаманів. ще один помічник при зануренні.

* Шум струмка і шум океану-інструменти пов'язані зі стихією води. Мають властивість очищати, гармонізувати і заспокоювати.

* Дзвіночки, тангіші-високочастотні інструменти, що відганяють злих духів і очищають простір.
Тут лише перерахувані загальні рекомендації, але... подорож у кожного буде своя. Кожен сяде в свою машину, і почне рух. І вже повірте, то, які види будуть за вікном, який стан і який, в результаті кінцевий пункт, будуть єдиним і неповторним особисто Вашим досвідом і подорожжю))))
Перегляди 17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук