Артсоматика. Діагностика та звільнення від енергетичних блоків. у місті Івано-Франківськ

Артсоматика. Діагностика та звільнення від енергетичних блоків. - фото
Дата події: 27 жовтня 2019
Місце проведення: вул. Коновальця, 100 (Soulhealer.center)
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Авторська методика Юлії Дожджанюк.АРТСОМАТИКА - це потужна методика діагностики, пропрацювання та свідомого звільнення від блоків в енергоструктурі людини.

Тут використовуються:
глибокі психотерапевтичні знання та досвід,
навики роботи з психосоматичними розладами,
технології енергоцілительства,
екстрасенсорика.

Щоразу заняття по Артсоматиці різні, унікальні та не схожі між собою.
Адже у всіх свої потреби та труднощі, свої ресурси та таланти.

Кожна людина - це беззаперечна цінність і її внутрішній світ унікальний, тому взаємодія в групі грунтується на повазі один до одного, бережності та взаємопідтримці.

Чому Арт? Тому що, незалежно від ваших художніх здібностей, в кінці тренінгу ви побачите нову чудову картину, шедевр, ваш особливий портрет. Дивує той факт, що кожна така картина являє собою цілу книгу про внутрішнє життя автора.

Люди, які пройшли артсоматику:

відкрили себе, буквально "прочитали",
пропрацювали блоки і те, що на даному етапі життя їм заважає реалізовуватись,
усвідомили причини тих чи інших обставин,
наважились йти СВОЄЮ успішною дорогою,
почали проговорювати та звільнятись від болю, страхів та ін. не виражених колись емоцій, які вже встигли відобразитись на тілі,
покращили стан здоров'я,
усвідомили і прийняли свою унікальність...

Крім того, поговоримо про :

1. Тонкі тіла людини.
Звичайній людині доступний досвід проявленого фізичного тіла. Проте воно пронизане тонкими тілами (тонкими енергіями) так само, як вода заповнює губку. Умовно тіл є 7. Комплекс тонких тіл забезпечує роботу організму на фізіологічному і психологічному рівнях, а також зберігає всю інформацію. Тому на шляху до гармонійного і якісного життя, потрібно зберігати в чистоті як своє фізичне тіло, так і тонкі тіла.

2. Енергетичні центри людини.
Які, в залежності від свого розміщення на тілі людини, відповідають за визначені органи і системи, відповідні частини тіла. Збої в їх роботі призводять, по-перше, до погіршення нашого самопочуття, а потім – і до змін у зовнішніх проявах фізичного тіла.

Отже, на тренінгу ми будемо плавно рухатись від практики до теорії, від більш грубих вібрацій до більш тонких для того, щоб приділити собі належну увагу, отримати відповіді на хвилюючі запитання, зцілитись, а також дізнатись про тонку будову нашого тіла і про методи корекційної роботи (методи самозцілення).

Завершимо заняття енергопрактикою-очищенням від продіагностованих на занятті енергетичних блоків, а також наповнимо енергоструктуру зцілюючими та відновлюючими енергіями.

Тривалість заняття - 3 год.
Оплата: 500 грн.
Реєстрація за тел.

Ведуча Юлія Дожджанюк.
Автор методики АртСоматика.
Оператор моделювання карми МИР КИЯНА (Ізраїль). Психотерапевт. Парапсизолог. Арттерапевт. Енергоцілитель. Екстрасенс. Засновниця Центру психотерапії та цілительства Soulhealer.center (м.Івано-Франківськ).
Телефон: +38 (067) 178-49-71 (Юлія (Viber, WhatsApp))
Перегляди 17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук