Презентація книжки Марії Микицей «Dolce Vita» у місті Івано-Франківськ

Презентація книжки Марії Микицей «Dolce Vita» - фото
Дата події: 17 жовтня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво Discursus запрошують на презентацію книжки Марії Микицей/Марія Микицей «Dolce Vita», що відбудеться 17 жовтня за участю авторки.  Модераторка - Ольга Деркачова

«Dolce Vita» — це історія дивної дружби і ще дивнішої любові, історія здійснення найсокровенніших бажань, навіть якщо для цього потрібно чекати півжиття, історія про неповторність і загадковість кожної миті, а ще про неможливість знайти відповіді на всі запитання.

Якщо складні питання філософії буття вам уже поперек горла, то вам — сюди. Проза Марії Микицей розважає й переносить на хвилю безтурботності й оптимізму. Герої й героїні письменниці теж переживають свої драми, але читаючи про них, ви на безпечній відстані. Цю відстань створює гумор й екстраваґантність, якими авторка вміло оперує. Вона вміє увиразнити абсурд, але так, що читач від цього не постраждає. Вона вміє сміливо ламати стереотипи й переходити межі. Разом з авторкою ви не лише спостерігатимете за життєвими перипетіями героїнь і героїв, але й отримаєте легкий ефект присутності.

Вхід вільний.
Телефон: +38 (094) 928-31-41
Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук