Михайло Грицкан концерт "Обійму" у місті Івано-Франківськ

Михайло Грицкан концерт "Обійму"  - фото
Дата події: 11 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У понеділок, 11 листопада о 19:00, у івано-франківській обласній філармонії ім. Іри Маланюк (вул. Леся Курбаса, 3) в рамках Всеукраїнського туру вперше в Івано-Франківську відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою “Обійму” у супроводі музичного колективу Grand.

Михайло Грицкан - улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни.

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого - до душі! Кожна пісня співака - це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі франківчани, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» - запрошує Михайло.
Квитки на концерт Михайла Грицкана “Обійму” можна придбати у касі філармонії або замовити за номерами телефонів а також он-лайн на сайті.
Перегляди 47

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук