Справжня ціна пластику у місті Івано-Франківськ

Справжня ціна пластику - фото
Дата події: 14 жовтня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Відкрита дискусія за участі Міші Веклина (Лабораторія Ресайклінгу RE: laboratory, Івано-Франківськ), Євгена Хлєбнікова (Precious plastic Ukraine, Одеса), Івана Нестеренко (Zelenew, Львів), Максима Скорика та Ліди Криштоп (Precius Lab), SortSmart Івано-Франківськ.


Євген Хлєбніков (Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine, Одеса) - фундатор навчально-виробничого цеху з переробки пластикових відходів, спрямований на те, щоб люди переосмислювали використаний пластик - від сміття до сировини.

Міша Веклин (RE: laboratory, Івано-Франківськ) – організатор лабораторії по дослідженню та переробці вторсировини на Промприладі.

Максим Скорик та Ліда Криштоп (PreciousLab відкрита громадська майстерня, Черкаси) - представники команди майстерні з відкритим доступом до інструментів, а також - спільнота мейкерів, що поширює ідеї екологічного способу життя та екологічної культури.

Іван Нестеренко (Zelenew - лабораторія ресайклінгу, Львів) - засновник студії дизайнерських рішень з переробленого пластику та лабораторія досліджень вторинного застосування пластикових відходів.

SortSmart, Івано-Франківськ - сортувальна організація, що займається встановленням контейнерів для сортування, вивозом та передачею підприємствам вторсировини для подальшої переробки.


Під час дискусії ви дізнаєтесь, що таке проект “Дорогоцінний пластик” та як надати друге життя використаним речам від першопроходців ініціатив по переробці вторсировини в Україні.

Ми хочемо обговорити наступні питання:

Як зробити Пластик Дорогоцінним? Особливості проекту “Дорогоцінний Пластик”. В чому полягають виклики та вигоди його втілення: досвід спікерів.
Пластик як матеріал: як переробляти та працювати з пластиком?
Що ефективніше: зменшення використання чи переробка використаного пластику?

Місце - Відритий Цех, Промприлад.

Вхід: вільний

Також запрошуємо приєднатись до нашої відкритої майстерні, де ми збудуємо машину по переробці пластику.
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук