Let`s talk about… robots у місті Івано-Франківськ

Let`s talk about… robots - фото
Дата події: 23 жовтня 2019
Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Роботи не захоплюють світ. Та й роботи – не те, що ти уявляєш. Оті металеві чоловічки з кіно минулого століття тепер втілилися в програмному забезпеченні, яке допомагає нам робити купу речей.

Штучний інтелект, машинне навчання – трендові теми в ІТ-галузі. От і ми вирішили обговорити найцікавіші моменти, звісно, англійською.

У листопаді запускаємо курс English for IT. Оскільки ми – ІТ-школа, пов’язана із ІТ-компанією, то як ніхто знаємося на тематиках та лексиці. Вважаємо, що крім усіх мов програмування тобі вкрай необхідно володіти міжнародною мовою ІТ-галузі – англійською.

Отже, в рамках курсу збираємося на безкоштовний розмовний клуб. Поговоримо на найпопулярнішу тему в ІТ майбутнього із нашою викладачкою курсу – Ольгою Прокопчук.

Ольга – викладачка англійської із 10-річним досвідом. Цікавиться формами й методами викладання для дорослих, а наших студентів вчить англійської вже рік.

Приходь, якщо тобі цікаво, навіщо сервіс reCAPTCHA просить відрізнити овочі від фруктів, якщо хочеш дізнатися про курс, або ж просто побалакати англійською.

Зареєструйся, аби ми знали, на кого чекати

Перегляди 8

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук