Beetrootoyourself: мозок та емоції у місті Івано-Франківськ

Beetrootoyourself: мозок та емоції - фото
Дата події: 15 жовтня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Кажуть, «Кохання народжується у серці» або «Приймай рішення головою», чи «Увімкни мозок». Ці та інші відомі всім вислови дуже ображають наш невтомний мозок, який насправді весь час зайнятий генеруванням наших думок, емоцій та контролем купи фізіологічних процесів.

Кохання, мотивація, залежності та творчі рішення, радість та журба – усе це для нас генерує саме цей, головний за версією самого себе, орган. Якщо ви цікавились його роботою, то напевно чули словосполучення «дофамін – гормон щастя», «кохання – це окситоцин» тощо. Чи коректно насправді так говорити? (спойлер: не зовсім).

Olga Maslova – кандидатка біологічних наук, клітинна біологиня та популяризаторка науки розповість вам про базові клітинні засади наших емоцій, різницю між поняттями «гормон» та «нейромедіатор» та дуже спрощено пояснить механізми, за допомогою яких нервові клітини спілкуються між собою.

Дізнайтесь більше про себе – полюбіть свої клітини та розділіть захват науковців красою наших внутрішніх процесів.

Вхід вільний за попередньої реєстрації
#Beetrootoyourself – ініціатива шведсько-української IT-компанії Beetroot, покликана дбати про психічне та фізичне здоров’я на роботі та поза нею. Назва утворена від виразу «Be true to yourself!». Що буквально означає: «Будь до себе чесним». У рамках #Beetrootoyourself вже відбулось чимало лекцій та воркшопів у Києві, Полтаві, Одесі. Тепер на черзі – Івано-Франківськ!

Пс-ст: незабаром в ефірі Urban Space Radio зможеш послухати авторську програму Anna Shyichuk «хтознаяк» за підтримки Beetroot. Будемо говорити на теми сну, вигорання на роботі, рефлекції та ін. Слідкуй за анонсами на сторінці радіо та Beetroot Ukraine.

Більше цікавих ідей та корисного контенту можеш знайти у соцмережах за хештегом #Beetrootoyourself.
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук