Сергій Гайдайчук "Сила зв'язків у бізнесі" у місті Івано-Франківськ

Сергій Гайдайчук "Сила зв'язків у бізнесі" - фото
Дата події: 8 жовтня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Теплий вечір на терасі. Volume 2.

Уже пройшов місяць від минулої вечірки для бізнес-спільноти Тепле Місто і ми хочемо усіх бачити знову. Цього разу буде особлива зустріч, адже крім нетворкінгу, маємо глибоку розмову з special guest з Києва, Сергієм Гайдайчуком, президентом CEO Club Ukraine.

Буде так само весело, корисно і тепло.

Реєстраційний внесок:
-100 грн. для учасників бізнес-спільноти Тепле Місто, інвесторів та резидентів Promprylad.Renovation, співзасновників Urban Space 100 та Urban Space 500;
-200 грн. для усіх інших.
Долучитися до бізнес-спільноти можна тут:
У вартість входить фуршет та напої.

Більше про спікера: Sergey Gaydaychuk – експерт у галузі побудови ділових зв’язків та бізнес-спільнот: Young Business Club, Ukrainian Real Estate Club, запуск української філії YPO та інші. Також він є ідеологом проекту Global U-LEAGUE – глобальної платформи, що об’єднує успішних та прогресивних українців з усього світу.

Більше про клуб: CEO Club Ukraine — частина CEO Clubs International, мережі із 15 тисячами учасниками в усьому світі. Це середовище успішних, свідомих і прогресивних людей із високими цінностями. Зараз CEO Club Ukraine об’єднує близько 170 осіб, засновників середнього та великого бізнесу, основна мета яких — разом створювати краще майбутнє нашої країни.
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук