Майстерня "Дорогоцінний пластик" у місті Івано-Франківськ

Майстерня "Дорогоцінний пластик" - фото
Дата початку: 14 жовтня 2019
Дата кінця: 20 жовтня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Все збираєшся врятувати світ від сміття, але досі не знаєш як? Тоді тобі до нас!
Дорогоцінний Пластик – це міжнародна спільнота з сотень учасників, які працюють над вирішенням проблеми забруднення пластиком. Вже 6 років проста та доступна технологія голландського дизайнера Дейва Хаккенса PreciousPlastic дозволяє переробляти пластик, відмовившись від дорогого промислового обладнання і без проблем розміщується навіть у гаражі (в нашому випадку у “Відкритому Цеху” на Промприладі).

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Пластик подрібнюється, нагрівається і використовується як глина (нашаровується на заготовку або запікається у формі). На виході ми отримуємо прості та практичні речі для домашнього побуту і благоустрою: декор, світильники, оригінальні меблі, контейнери для зберігання та сортування, покриття для поверхонь та все, що вигадає ваша уява та думка.
Технологія знаходиться у відкритому доступі і якщо ми побудуємо цю машину – це дозволить нам поставити Франківськ на мапу свідомої спільноти Дорогоцінного Пластику.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ МАШИНА?
1. Шредер – механізм, що подрібнює пластик на гранули.
2. Екструдер – дозволяє переплавляти гранули в нитку, з якої можна створювати будь-які дрібні вироби (сувеніри, вази, плафони, тощо).
3. Термопресс – створює плити різного розміру і товщини, які можна використовувати для виготовлення меблів та елементів публічного простору.
Протягом воркшопу ми разом побудуємо машину по переробці пластику під керівництвом ініціатив з Одеси, Черкас та Львову, які вже мають досвід у застосуванні технології. В майбутньому машина слугуватиме для створення виробів для особистого та публічного користування у м. Івано-Франківськ.

КУРАТОР
Євген Хлєбніков (Дорогоцінний пластик. Precious plastic Ukraine, Одеса) - фундатор навчально-виробничого цеху з переробки пластикових відходів, спрямований на те, щоб люди переосмислювали використаний пластик - від сміття до сировини.
MetaLab – урбаністична лабораторія на Промприладі.
Міша Веклин ( RE: laboratory, Івано-Франківськ) – організатор лабораторії по дослідженню та переробці вторсировини на Промприладі.

СПІКЕРИ НА ПУБЛІЧНІЙ ДИСКУСІЇ
Максим Скорик та Ліда Криштоп (PreciousLab відкрита громадська майстерня, Черкаси) - представники команди майстерні з відкритим доступом до інструментів, а також - спільнота мейкерів, що поширює ідеї екологічного способу життя та екологічної культури.
Іван Нестеренко (Zelenew - лабораторія ресайклінгу, Львів) - засновник студії дизайнерських рішень з переробленого пластику та лабораторія досліджень вторинного застосування пластикових відходів
SortSmart, Івано-Франківськ - сортувальна організація, що займається встановленням контейнерів для сортування, вивозом та передачею підприємствам вторсировини для подальшої переробки.

ДЛЯ КОГО
Дизайнери, мейкери, виробники, екосвідомі громадяни, що цікавляться напрямком переробки вторсировини та в майбутньому хотіли би долучиться до її використання
Телефон: +38 (096) 665-68-40 (Мар’яна)
Перегляди 28

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук