Хода Пам'яті у місті Івано-Франківськ

Хода Пам'яті - фото
Дата події: 15 жовтня 2019
Місце проведення: Міське озеро
Початок: 18:40 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: участь у заході є безкоштовною, проте, щоб допомогти нам з підготовкою, будь ласка, пройдіть попередню реєстрацію у розділі "купити квитки".

15 жовтня — всесвітній день обізнаності про перинатальні втрати та пам'яті тих, хто покинув цей світ надто рано. У всьому світі проходять пам'ятні церемонії.

Хода Пам'яті та долучення до всесвітньої Хвилі Світла вперше відбуватиметься в Івано-Франківську. Це можливість для сімей, які пережили втрату, їх рідних та близьких, зібратись разом, щоб підтримати одне одного та вшанувати діток, які покинули цей світ надто рано. Такі події збирають тисячі сімей по всьому світі та у багатьох містах України!

Ми запрошуємо приходити всіх: батьків, братчиків та сестричок, дідусів та бабусь, друзів та тих, хто підтримує батьків, які пережили втрату.

Хода Пам'яті з 18:40 до 20:00, під час якої ми разом зробимо кроки, яких малюки не змогли зробити, запалимо лампадки та приєднаємось до всесвітньої Хвилі Світла, згадаємо наших ангелів та вшануємо їхню пам'ять.
Місце зустрічі: 18:40 центральний всіх до Міського Озера.

Пропонуємо взяти з собою лампадки рожевого та голубого кольорів.
Під час події всі батьки отримають пам'ятні листівки.
Якщо ви бажаєте сказати кілька слів у підтримку близьких, які втратили дитя або публічно вшанувати пам'ять про ваше дитя, у вас буде така нагода зробити це під час заходу.

Чекаємо вас 15-го жовтня, разом ми робимо цей світ добрішим!
Перегляди 33

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук