Панельна дискусія з нагоди Міжнародного дня дівчат у місті Івано-Франківськ

Панельна дискусія з нагоди Міжнародного дня дівчат - фото
Дата події: 11 жовтня 2019
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошуємо у п'ятницю 11 жовтня 2019р на проведення панельної дискусії #ФутболДляНеї в громадському ресторані Urban Space 100.

В рамках тижнів Активних дій #FootballPeople за підтримки мережі FARE Network, антидискримінаційного партнера УЄФА, дівчата та хлопці, жінки та чоловіки відвідають першу національну конференцію #ФутболДляНеї в Івано-Франківську, 11-13 жовтня 2019 р., де на практиці дізнаються найефективніші підходи залучення дівчат та жінок у якості гравчинь та тренерок до гри № 1 у світі!

Мета конференції #FootballForShe (#ФутболДляНеї) - підтримка всеохоплюючої, привабливої, доступної та рівної участі дівчат та жінок у футбольних середовищах по всій Україні та збільшення представлення гравчинь та тренерок у змішаних командах любительського рівня.

Ліга Толерантності пропонує наступну Програму:
11 жовтня - приїзд, знайомство, екскурсії та панельна дискусія із запрошеними спікер(к)ами з нагоди Міжнародного дня дівчат
12 жовтня - турнір з соціального футболу для змішаних команд
13 жовтня - тематичні майстер-класи, введення в кампанію УЄФА Together #WePlayStrong та від'їзд
Також, учасниць та учасників очікує ознайомлення з футбольним Івано-Франківськом, багато вільного часу для мережування та пам'ятні подарунки.
Детальна програма буде надіслана відібраним учасницям та учасникам.

Інформація щодо Турніру:
Дівчата та хлопці, жінки та чоловіки грають разом в різних вікових групах не зважаючи на рівень футбольного таланту. Кожна людина бере на себе відповідальність за можливі ризики під час гри у футбол, за дітей відповідальність несуть батьки або згідно ЗУ. Дозволяється виключно спортивне взуття без шипів.
Вітається участь людей, які за власним бажанням, лікарськими застереженнями чи іншими причинами не гратимуть в межах майданчика. В той же час, вони активно гратимуть як спостерігачі(-ки), медіатор(к)и чи фасилітатор(к)и в залежності від соціальної версії футболу (обирається гравцями перед турніром).
Соціальні версії футболу формують навички спільного прийняття рішень, ненасильницької комунікації та трансформації конфліктів, розвивають почуття емпатії та солідарності, надають практичні знання для чесної гри та свідомого збереження краси людського різноманіття.

Логістична інформація:
Ліга Толерантності забезпечує харчування всім учасницям та учасникам впродовж програми та надає стипендії 5 людям зі всієї України на доїзд до/з Івано-Франківська та проживання 2 доби в хостелі.
Інші немісцеві учасниці/ки самостійно купують квитки та сплачують 130/грн на добу за розміщення.
Прохання не купувати квитки до повідомлення про успішний відбір на Вашу електрону адресу.

Речинець (дедлайн) заповнення заявки - 25 вересня 2019 р.
Просимо учасниць/ків, які претендують і не претендують на отримання стипендії, заповнювати заявку якомога раніше, бо організатор(к)и будуть робити аналіз мотиваційних анкет щодня і сповіщати відібраних апліканток/ів. Кількість місць обмежена.
 
Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 


Email: loft.cfco@gmail.com(Юлія)
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук