Докуменальна вистава "Майбутнє Європи" у місті Івано-Франківськ

Докуменальна вистава "Майбутнє Європи" - фото
Дата події: 7 жовтня 2019
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"Майбутнє Європи" – документальна вистава, в основі якої життя 15-ти підлітків, дитинство яких пройшло на Донбасі. З яких пазлів воно склалося, ким вони хочуть бути, яким бачать Європу, які питання ставлять дорослому світу - про це та інше у виставі. Це спроба щирої розмови про бажання нового покоління українців та німців, та дискусії після з глядачем в кожному місті.

«The Future Of Europe» – міжнародний освітній соціально-культурний проєкт для підлітків зі східної України (Донецька та Луганська області) та західної Німеччини. Учасники проєкту разом з українськими та закордонними менторами створили виставу від і для підлітків, яка буде показана в державних театрах в 16 містах України та на двох міжнародних фестивалях.

Проєкт планується, як сталий. Отже, наступного року сьогоднішні глядачі зможуть так само долучитись до нової програми, побувати у Франції та поділитися своїми креативними думками з однолітками шляхом створення вистави.
Кураторами вистави є Andriy May-Malahov від України та Svetlana Fourer від Німеччини, керівниця проєкту Євгенія Відіщева.

Проєкт проводиться за підтримки Український культурний фонд, Франківський драмтеатр та за участі українських і закордонних митців.

Громадська організація Vidlikproject, що займається реалізацією соціально-культурних, освітніх та мистецьких проєктів, з метою розвитку та введення в світовий контекст сучасного українського мистецтва, активізації молодого покоління в розбудові громадянського суспільства.
Перегляди 53

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук