Недільна йога у місті Івано-Франківськ

Недільна йога - фото
Дата події: 27 жовтня 2019
Дата події: 3 листопада 2019
Дата події: 10 листопада 2019
Дата події: 17 листопада 2019
Дата події: 24 листопада 2019
Дата події: 1 грудня 2019
Дата події: 8 грудня 2019
Дата події: 15 грудня 2019
Дата події: 22 грудня 2019
Місце проведення:
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Більше місяця тому ми запустили заняття "Йога вихідного дня" і побачили, що багато людей із задоволенням відвідують їх, оскільки не мають часу в будні дні приділити увагу собі. Але декому не виходить приходити і в суботу. Тому Ваша студія YoGi має для вас ще одну пропозицію! Недільна йога з Rozalija Sydor. З цією чарівною дівчиною ми вже двічі у студії ставали на цвяхи і переконані, що і ви будете раді познайомитися з нею і розпочати свій вихідний день з максимальною користю для себе :)

Розалія Сидор про себе:
" На заняття хатха йоги я прийшла з цікавості, продовжувала займатись, щоб трохи розтянути своє «дерев‘яне» тіло, а пізніше зрозуміла, що це був перший крок на зустріч собі. На мою думку, щоб повернутись до себе є багато інструментів, але для мене саме практика йога асан допомогли усвідомити своє тіло та почати відчувати його.

Протягом 5-ти років було прочитано безліч літератури, прослухано величезну кількість лекцій, відвідано багато семінарів, практик з людьми, які в йозі вже доволі тривалий час, практикування різноманітних практик, медитацій, експерементів з власним тілом і його можливостями, залишала це все і знову поверталась.

Це мій шлях, який повертає мене до тиші та рівноваги через власний досвід та проживання відчуттів у практиці, моментів усвідомлення того я, яке я шукала, вміння бути з собою через положення тіла, дихання, відчуттів у тілі.

Отримую неймовірну радість, коли люди діляться зі мною, що їхнє тіло та його можливості змінюється та починають краще відчувати, розуміти себе після практики асан йоги.
Йога - це те, що має статись з кожним.


Перегляди 91

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук