Наново: Мистецька освіта з Євгеном Самборським у місті Івано-Франківськ

Наново: Мистецька освіта з Євгеном Самборським - фото
Дата події: 2 жовтня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 14 (Інша освіта)
Початок: 15:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У нашому суспільстві існує культ молодості. Більшість представників великого і середнього бізнесу роблять ставку саме на молоді кадри, зі сцен та екранів з нами все рідше говорять люди старшого віку, а непрестижність природнього процесу старіння диктує приховувати фізичні сліди віку в будь-який спосіб. Це веде до (само)ізоляції значної групи людей та до ще більших втрат для всього суспільства, яке недоотримує цінний досвід, знання та пам’ять.

Мистецький світ проблема ейджизму також не обходить стороною. Художниця Джоан Маттера описала це явище як “слон в кімнаті’ - непомітне для одних та “нависаюче” над іншими. Окрім дискримінації за віком на арт ринку, існує також вакуум у сфері мистецької освіти в Україні. Більшість навчальних продуктів націлені саме на розвиток молодих людей або ж використовують лише онлайн платформи для зовнішньої комунікації, що обмежує доступ до них аудиторії 45+.

Проект “Наново: Навчання після 45” є спробою знайти окремі модельні рішення для цього виклику в Івано-Франківську та Калуші. Частиною проекту є мистецька програма - вона складається з майстер-класів, першу серію з яких яких проведе Євген Самборський / Yevgen Samborsky. Наступні серії воркшопів ми анонсуємо згодом.

Євген є митцем з Івано-Франківська та у своїй практиці часто звертається до взаємодії зі спільнотами. Ідеєю його воркшопів буде створення індивідуальних об’єктів через дослідження власного житла кожно(ї)го з учасни(ць)ків. Під час заняття ми використовуватимемо живопис, як медіум. Вчитимемось приймати рішення у формуванні ідеї / концепції та висловлювати її через візуальну мову.

Графік проведення занять: 2, 3, 4 жовтня, 15:00 - 18:00.

До участі програмі запрошуються люди в віці 45+ та 65+, але не тільки - для забезпечення обміну досвідом між поколіннями 20% місць зарезервована за учасниками та учасницями, молодшими 45 років. Участь є безкоштовною. Попередній досвід з теми курсів не є обов’язковим, натомість очікується щира мотивація до навчання та бажання випробувати нове.

Проект “Наново: Навчання після 45” розроблений та реалізується громадською організацією Інша Освіта / Insha Osvita за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Напрямок мистецької освіти відбувається у партенрстві з галерею Асортиментна кімната.
Телефон: +38 (095) 741-33-37 (Anna Potyomkina)
Перегляди 36

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук