Олександра Бакланова "Стратегія у бізнесі" у місті Івано-Франківськ

Олександра Бакланова "Стратегія у бізнесі" - фото
Дата події: 27 вересня 2019
Організатор:
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Навчальна програма "Стратегія в бізнесі" з Олександрою Баклановою
Три дні 27, 28, 29 вересня (п’ятниця, субота, неділя)
Години навчання 9:00-18:30, із перервою на обід, третій день 8:30-16:00.

Основною метою навчання є розвиток в учасників стратегічного мислення, та практика розробки та перегляду стратегії компанії чи окремого проекту.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ до 35.

ВАРТІСТЬ
Early bird 5700 грн. до 16 вересня включно.
Standard 7000 грн. після 16 вересня і до початку навчання.
Квитки можна придбати на сайті 2Event
або на розрахунковий рахунок "Теплого Міста"
р/р 26002530390500 в ПАТ "УкрСиббанк"
Призначення платежу: Благодійний внесок на програму "Розвиток соціально-орієнтованого підприємництва", ПІБ учасника".
Для учасників бізнес-спільноти платформи “Тепле Місто” діє спеціальна ціна. Дізнайтеся в координатора по роботі з бізнес партнерами, які умови для вашої компанії Nataly Masechko
Долучитися до бізнес-спільноти “Теплого Міста”: https://warm.if.ua/partners/join

ДЛЯ КОГО ПОДІЯ
 для власників бізнесів
 для людей, які займаються імплементацією стратегії в компанії

Викладач — Олександра Бакланова (Alexandra Baklanova)

Олександра є консультантом зі стратегії та управління змінами та керуючою партнеркою компанії pro.mova. Спеціалізується на складних випадках, які потребують перетину компетенцій. Працювала в європейській штаб-квартирі SONY (Німеччина) перед тим, як повернутися до України і приєднатися до команди, яка створила kmbs (Києво-Могилянську Бізнес-Школу) – Олександра побудувала один із трьох підрозділів Школи. Після запуску kmbs працювала стратегічним радником для інвестиційного банку.
Викладає в Львівській Бізнес-Школі та для чисельних некомерційних проектів – суспільних, культурних, мистецьких, просвітницьких, правозахисних та аналітичних. Є членом Дорадчої ради Школи лідерства та Менеджменту в Український католицький університет UCuniversity, Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина та ПЛАСТу. Має освіту з міжнародної економіки та Executive МВА. Є співзасновницею та учасницею Несторівської та Унівської міждисциплінарних експертних груп (візія для України та міста Львова), а також інвесторкою соціального проекту Urban Space 500.

Проект «Розвиток середовища для навчання бізнесу у місті Івано-Франківськ» реалізується в партнерстві з Lviv Business School (Lviv Business School (LvBS)) за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg
Перегляди 26

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук