Ретрит для педагогів у місті Івано-Франківськ

Ретрит для педагогів - фото
Дата події: 20 вересня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 10/11
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ретрит для педагогів 

Почався навчальний рік, а Ви вже втомились? Сама думка  про те, що навчання триватиме ще дев’ять місяців, позбавляє Вас ресурсу? Тоді Вам просто необхідний  «Ретрит для педагогів»!

«Ретрит для педагогів» - це навчально-відпочинкова  ініціатива, метою якої є ознайомлення учасників/ць з інструментами, за допомогою яких можна відновити гармонію з собою, а також побудувати якісні стосунки з учнями/ученицями та колегами.

 Для кого цей ретрит? Для педагогів, які хочуть дослідити себе, свій внутрішній світ, навчитися знаходити баланс та утримувати емоційну рівновагу, незважаючи на обставини і, найголовніше, запобігти емоційному вигоранню.

 «Ретрит для педагогів» – це триденна подорож, під час якої ми будемо знайомитися та опановувати навички ненасильницького спілкування. Під час ретриту ми відчуємо на собі, як це - бути учасником освітнього процесу в різних форматах. Отримаємо практичний досвід обговорення складних проблем без втрат часу і навчимося швидко виконувати всі заплановані дії із максимальним залученням учасників освітнього процесу.

Ну і, звичайно, який ретрит без відпочинку, відновлення та рефлексії? Ми підготували для вас цікаві ігри, вправи на розвантаження та розслаблення і гарний настрій. А він, як відомо, завжди покращується, коли нам цікаво, весело та сито. Про це ми також подбали.

Якщо Ви зацікавилися «Ретритом для педагогів», то не баріться:) Реєструйтеся та заповнюйте форму за посиланням, бо кількість учасників обмежена і тільки десять педагогів зможуть долучитися БЕЗКОШТОВНО!!!

Реалізація цієї ініціативи стала можливою в межах проекту «Амбасадори розмаїття у Прикарпатті», який реалізує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAAID).
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук