Семінар: Prozorro як джерело для публікацій у місті Івано-Франківськ

Семінар: Prozorro як джерело для публікацій - фото
Дата події: 19 вересня 2019
Місце проведення:
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Антикорупційна Платформа запрошує журналістів, активістів та представників громадських організацій на відкритий семінар “Prozorro як джерело для публікацій: де шукати дані про закупівлі і як про них писати”.

Семінар відбудеться 19 вересня (четвер), о 10.00 год, у конференц-залі готелю “Станіславів” (вул. Чорновола, 7, 4 поверх).

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/QwHD1Pv

У системі Prozorro щодня проходять тисячі закупівель. Велика кількість даних про замовників і учасників торгів, безліч оприлюднених документів дозволяють не тільки проконтролювати на що витрачаються бюджетні гроші, але й є невичерпним джерелом для написання статей, новинок та розслідувань. Важливо знати, що шукати та правильно оцінити знайдену інформацію.

Під час семінару наші спікери розкажуть про корисні аналітичні інструменти моніторингу публічних закупівель, про типові порушення та роботу органів контролю, а також які зміни принесе нове законодавство про публічні закупівлі.

Спікери:
Ostap Brynetskyi – аналітик Антикорупційна Платформа
Марія Гаврилюк - журналістка, заступниця головного редактора АН КУРС

Семінар організовує ГО «Антикорупційна Платформа» за підтримки Європейського Союзу. Захід є безкоштовним та відкритим для громадськості.


Телефон: +38 (098) 967-66-14 (Тетяна Черниш)
Email: anticorruptionplatform.ukraine@gmail.com(Тетяна Черниш)
Перегляди 18

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук