Real Estate IF Awards & Forum 2019 у місті Івано-Франківськ

Real Estate IF Awards & Forum 2019 - фото
Дата події: 9 жовтня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вперше в Івано-Франківську
Грандіозне свято нерухомості -
«Real Estate IF Awards & Forum 2019».

Фокусна тема 2019: «Місто для людей» або «Місто дружнє до людини»
Кому буде цікаво: всім учасникам ринку нерухомості та дотичних галузей – забудівникам, ріелторам, архітекторам, дизайнерам; та щонайосновніше , тим , для кого ми всі працюємо – для кінцевого споживача. Якщо ви плануєте придбати житло або комерційну нерухомість - це унікальна можливість побачити і ознайомитися з кращими пропозиціями які будуть зібрані для вашої зручності в одному місці і в один час.

Що буде цікавого:
Виставка – найкращі забудівники міста презентують вам свої проекти. Можливість дізнатись все про об*єкт який вас зацікавив. Спеціально для цієі подіі забудівники готують унікальні пропозиціі по цінах та умовах на купівлю нерухомості , які будуть діяти тільки для відвідувачів виставки.
Час: з 12 до 18 , вхід вільний.

Форум – це місце розвитку лідерів галузі. Подія яка покликана об*єднати учасників ринку нерухомості для формування найкращих бізнес та соціальних проектів, які мають відповідати сучасним європейським стандартам якості та зробити наше місто комфортним та сучасним для його мешканців.
Час: з 12 до 18, за попередньою реєстрацією.

Нагороди – цього року ми прагнемо відзначити компанії та людей які роблять наше місто кращим, тих – хто передусім думає про свої проекти не як про механізми збагачення, а як про кінцевий продукт який стане частиною нашого міста, частиною одного цілого яке зробить наше місто кращим і комфортнішим для його мешканців.
Час: 18-21, для зареєстрованих учасників виставки та форуму.

З чого все почалося?)
А почалося все з професійного свята! Зі свята професії яка покликана об*єднати всіх учасників процесу для досягнення найоптимальнішого результату! Зі свята Рієлтора.
А було все ось так: минулого року учасникам Івано-Франківського віддлення Асоціаціі Фахівців з Нерухомості Украіни, на чолі з іі головою – Лахтіоновим Олександром, сяйнула в голови чудова ідея, зробити не просто свято для ріелторів, а піти далі, запросити, познайомити і відзначити найкращих учасників ринку нерухомості Івано– Франківська.
«Мета свята – довести, що кооперація завжди вигідніша, аніж конкуренція. Конкуренти об’єднуються заради спільної мети, навчання, розвитку. І разом отримують кращий результат. У цьому випадку ринок нерухомості розвивається в цілому, стає прозорішим, цивілізованішим і професійнішим", – ось що минулого року говорив про свято його організатор і голова Ів_Фр відділення АФНУ Олександр Лахтіонов.

Минулого року у номінації "Наймасштабніші будівельні проекти" здобула перемогу компанія "Ярковиця"; у номінації "Грандіозні проекти" – "M Group Development"; номінація "Стабільність" – "МЖК Експрес-24"; номінація "Найкращий благоустрій територій" – "Вамбуд"; номінація "Лідерство в темпах будівництва" – "Спілка забудівників"; номінація "Найкращий маркетинг" – "Вертикаль"; номінація "Інноваційний проект житлового комплексу" – "Благо".
Окрім нагород, подяки АФНУ отримали 20 будівельних компаній, 25 нотаріусів та 19 найбільш активних членів Асоціації.
Перегляди 62

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук