Зустріч з Володимиром Панченком у місті Івано-Франківськ

Зустріч з Володимиром Панченком - фото
Дата події: 11 вересня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В рамках проекту УКД «Відкрита зустріч з успішними людьми» відбудеться виступ-презентація Володимира Панченка «Неопротекціонізм у міжнародній економічній політиці» 11 вересня о 10 год. в 331 ауд.

Володимир Панченко - український економіст, докторант, Маріупольського державного університету, економічний історик, кандидат історичних наук, а також практик (працював в Міністерстві економічного розвитку та космічному агентстві України). Він є автором 80 статей та п'яти книг і монографій, зокрема «Держава біля керма» - про витоки економічного націоналізму, «50 відтінків самолегітимації» - про причини застосування тих чи інших інструментів економічної політики.

На основі своєї нової монографії і дисертаційного дослідження Володимир розмірковує про те, що є трендом в економічній політиці сьогодні і що може бути прийнятним чи шкідливим для України.

Відкрита зустріч з успішними людьми - цікавий проект Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу.

Участь в проекті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!
Перегляди 21

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук