Vremya i Steklo у місті Івано-Франківськ

Vremya i Steklo - фото
Дата події: 6 грудня 2019
Місце проведення:
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
VISLOVO: наймасштабніша музична тусовка дуету "Время і стекло".
Їх кліпи відразу після виходу стають вірусними і збирають мільйони переглядів на YouTube, а сумарну кількість підписників в соціальних мережах можна порівняти з населенням європейської країни. Завдяки чому проект став таким популярним? Відповідь проста: вони не йдуть трендам, а створюють їх. І музична тусовка VISLOVO - наступний крок в їх кар'єрних сходах. Які сюрпризи готують нам "Время и Стекло" дізнаємося 6 грудня в франківському “Pasage Gartenberg” ?
Причини йти на концерт "Время и Стекло" в Івано-Франківську ?
Тусовка на більше як тисячу осіб: організатори концерту event-agency «SmART.UA» і «Время і Стекло" планують не просто музичний концерт, але гучну і масштабну тусовку VISLOVO з after party в нічному клубі “PASAGE GARTENBERG”, dj Jean-Max Madlonguard .
Це енергія абсолютної свободи, яка заражає людей по всьому світу, а управляти нею під силу тільки нашому улюбленому музичному дуету. Над шоу працюватимуть режисери-постановники Наталія Лисенкова, Наталія Рівненська і Марія Григоращенка, які відомі недавнім перформансом для співачки PINK на врученні премії Brit Awards.
Найпопулярніший дует України: щоб описати популярність колективу досить перерахувати їх найпопулярніші пісні: "Час 505", "На стилі", "Навернопотомучто", "Троль" - кліпи на всі ці композиції зібрали не менш 100 мільйонів переглядів на YouTube, що в два рази більше населення України.
Перегляди 150

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук