Похід "Гуцульські Альпи, Мармароси"

Похід "Гуцульські Альпи, Мармароси" - фото
Дата події: 12 вересня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Якщо ви давно мріяли побувати в Альпах, - почніть із "гуцульських"! Саме таку назву, "гуцульські Альпи", в народі отримав масив через який пролягатиме наш маршрут. Цікавою особливістю даної мандрівки є стежка, що знайшла свій шлях через українсько-румунський кордон. Вона ж і виведе нас на найвищу та наймальовничішу вершину масиву - Піп Іван Мармароський, висотою 1936 м н.р.м.

Маршрут: м.Івано-Франківськ - с. Ділове (Рахівського р-ну) – потік Білий – ур. Ялин – пол. Мармура (905 м) – пол. Лисича (1470 м) – пол. Квасничок (1680 м) – г. Піп Іван Мармароський (1937 м) – пол. Берлебашка – с. Костилівка (Рахівського р-ну) - м.Івано-Франківськ

12-15 вересня

Детальний опис маршруту:
Вартість - 1500 UAH
Тривалість: 4 дні

День 1
Збір групи на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківську до 10:00 12.09 та виїзд до с. Ділове, знаменитого географічним розташуванням в центрі Європи. Отримання перепустки в прикордонній службі та вихід на маршрут. Лісовою дорогою підіймаємось до полонини Мармура, де біля старої гуцульської хатинки розкладемо табір.

День 2
Після сніданку продовжуємо рухатись лісовою дорогою до нових вражень. Вже за кілька кілометрів підйому карпатським серпантином перед нами відкриються вражаючі пейзажі гірських хребтів. Шлях лежить до наступної стоянки нашої команди, що на полонині Лисича. Насолоджуємось чарівними краєвидами та набираємось сил для підкорення альпійських вершин що заплановані на наступний день. За сприятливих погодніх умов та бажанням групи, піднімаємось на вершину Петрос Мармароський висотою 1781 м н.р.м.

День 3
Ключовий день нашої мандрівки, що передбачає підкорення найвищої вершини нашого треку - гори Піп Іван Мармароський. Підйом по хребті стрімкою стежкою додасть подорожі екстриму та захоплюючих емоцій. Високогірні панорами румунських Карпат чаруватимуть своєю могутністю та неповторністю. Також цього дня нас чекатиме спуск до полонини Берлебашка, де зупинимось на ночівлю.

День 4
Прощання з "гуцульськими Альпами" та спуск до с. Костилівка, звідки повертатимемось до Івано-Франківська.

Важливо:
Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.

Передоплата: 300 грн. В разі вашої відмови від мандрівки, дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.

Обов'язковою умовою для даного маршруту є реєстрація в прикордонній службі, так як маршрут лежить через кордон з Румунією. Для цього всім учасникам потрібно надіслати безпосередньо організаторам, чи зазначити у формі на реєстрацію повне прізвище ім'я та по-батькові, а також серію та номер паспорта. Зареєструватись необхідно до 31 серпня включно.

Так само в обов'язковому порядку під час походу в кожного при собі повинен бути паспорт громадянина України.

У вартість включено:
- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.);
- вхід в заповідник;
- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту;
- оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження;
- групова аптечка.

У вартість не включено:
- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн, в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту.
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Спорядження:
Обов'язкове особисте спорядження:
- Туристичний рюкзак (об’єм 50-80 літрів)
- Намет
- Спальний мішок
- Каремат
- Налобний ліхтарик
- Кружка, миска, ніж, ложка
- Дощовик

При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Більш детальний список спорядження надішлемо кожному учаснику групи після отримання заявки на участь.
Перегляди 41

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук