Пресконференція: Старт освітньої онлайн-платформи Peer to Peer у місті Івано-Франківськ

Пресконференція: Старт освітньої онлайн-платформи Peer to Peer - фото
Дата події: 9 вересня 2019
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Чи можна зробити онлайн освіту ще доступнішою й ще ефективнішою? Засновники освітньої платформи “Peer-to-Peer” вважають, що так!

Ба більше того, вони вже мають досвід реалізації подібного проекту в Кропивницькому і вирішили поділитися своїм досвідом з Івано-Франківськом.

В понеділок, 9 вересня об 11:00 в громадському ресторані Urban Space 100 про проект будуть розповідати:

▪️ Сергій Никоноров, Інша Освіта / Insha Osvita, координатор напрямку дигітальної освіти (Івано-Франківськ);
▪️ Ірина Шкляр, Школа програмування “Ш++”, розробниця платформи (Кропивницький)
▪️ Ірина Іванова, Креативний ІТ-простір KOWO, PR-менеджерка (Кропивницький)
▪️ Maryana Ozorovych, Івано-Франківський ІТ кластер, виконавча директорка (Івано-Франківськ)

Основна мета проекту полягає в тому, аби використовуючи онлайн-портал, підхід "рівний-рівному" та навчальні матеріалів курсу Стенфордського університету з основ комп’ютерних наук (SCS 106A-106B), сформувати спільноту, що самонавчається. Поєднання онлайн та офлайн освітніх інструментів, а також підтримка менторів-волонтерів робить вивчення основ програмування на порталі більш ефективним, ніж при практикуванні лише онлайн формату.

Навчатися на платформі зможуть всі охочі, хто пройде нескладне вступне тестування і досяг 16-річного віку. Верхньої вікової межі не передбачено. Загальна тривалість навчання на курсі SCS - 4 місяці. Навчання безкоштовне.

Надалі на платформі будуть доступні й інші освітні продукти розроблені організаторами проекту. Першими з них мають стати курс з самокерованого навчання від Інша Освіта / Insha Osvita та основи UI/UX дизайну.

Проект реалізовується Інша Освіта / Insha Osvita, Школа програмування “Ш++” (Кропивницький) та Креативний ІТ-простір KOWO при сприянні Івано-Франківський ІТ кластер та фінансовій підтримці грантової програми громадського ресторану Urban Space 100.
Перегляди 49

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук