Тренувально-розважальний турнір вихідного дня "СВІЧА" у місті Івано-Франківськ

Тренувально-розважальний турнір вихідного дня "СВІЧА" - фото
Дата події: 8 вересня 2019
Місце проведення:
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Що таке СВІЧА? - Це тренувально-розважальний турнір вихідного дня. Під час гри ми відповідаємо на 39 запитань, які вже десь колись хтось грав, чув, можливо, і писав. Турнір, де можна просто розслабитись і пограти, не переймаючись за результат. Особливо активним і проактивним гравцям з організаторською жилкою пропонується на базі цього турніру випробувати всі можливі фішки із підрахунком рейтингів, визначенням коефіцієнтів корисності гравців та складності запитань (короче, все те, що приходить в голову в кінці сезону на всіх решту квізах нашого міста, але це ніколи орги не втілюють в життя).

Автором-модератором-редактором будь-якої гри сезону може стати будь-хто із знавців, хто має що показати світу із своїх сусіків свідомості - потрібно лише знайти (а якщо немає чим в житті зайнятися, то написати) 39 цікавих або просто іграбельних запитань.

Переможців на проміжних іграх турніру ми визначати, а тим паче нагороджувати не будемо. Переможець буде один, буде він через 10, а можливо,і через більше ігор. За цей час ми придумаємо як наповнити призовий фонд так, щоб вистачило відправити команду-переможця у незабутнє турне Івано-Франківським краєзнавчим музеєм, що знаходиться за адресою: вул.Галицька, 4а, у "непримітній" будівлі ратуші.

Плату за участь ми не беремо. Наш проект є повністю некомерційним. Пересвідчитись у цьому можна, подивившись на постер нашої гри.
Телефон: +38 (066) 783-55-07
Перегляди 57

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук