Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» у місті Івано-Франківськ

Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» - фото
Дата події: 11 вересня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня "Є". Івано-Франківськ та видавництво Дім Химер запрошують на презентацію нової книжки Сергія Рибницького\Serhiy Rybnitskiy «Жовтий закон» за участі автора Модератор - Ігор Антонюк\Antoniuk Igor.

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом?

Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького. Для промоції книги видавництво обрало нестандартний хід: у соцмережі була створена сторінка фейкового законопроекту, в якому йдеться про легалізацію смертної кари, права на зброю для кожного та інших скандально-радикальних рішень. Нашим завданням було простежити реакцію суспільства на цей нібито справжній законопроект (чи виробили українці імунітет до політичних маніпуляцій?), і лише згодом відкрити, що це вигаданий, проте напрочуд реалістичний художній світ антиутопії Сергія Рибницького, адже романні події відбуваються в сучасній Україні на тлі війни, що триває.

«Жовтий закон» – це соціальний експеримент, що розпочався в період передвиборних «перегонів». Назву роману тримали в таємниці аж до виходу книги. Під час презентації покажемо стрім з коментарями підписників сторінки у соцмережах, буктрейлер на книгу, а також подискутуємо про те, наскільки сучасні реалії перетинаються зі світом «Жовтого закону».

Вхід вільний.
Телефон: +38 (094) 928-31-41
Перегляди 52

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук