Презентація книжки Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» у місті Івано-Франківськ

Презентація книжки Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» - фото
Дата події: 10 вересня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня "Є". Івано-Франківськ та видавництво Дім Химер запрошують на презентацію нової книжки Ксенії Циганчук\ Ksena Tsyganchuk «По той бік пам’яті» за участі авторки. Модератор – Гураль Любомир\Lubko Hural.

Кажуть, чарівні казки — то не просто вигадки народів світу, а відгомін реальних подій, які відбувалися в дохристиянські часи. Зокрема й моторошних обрядів ініціації, що їх проходила тодішня молодь у хатинах-домовинах посеред дрімучого лісу… Саме на цій концепції побудований роман-горор «По той бік пам’яті» Ксенії Циганчук. Відтак на презентації письменниця розкриє світ роману, розкаже про взаємозв’язок поколінь й теорію генетичної пам’яті, за допомогою якої ми отримуємо інформацію про себе від наших предків. Під час заходу планується показ відеоматеріалів, інтерактивне спілкування та підписування книжок.

Ксенія Циганчук — молода рівненська письменниця, за походженням наполовину вірменка. Пише з дитинства. За трилер «Коли приходить темрява» отримала «Золотий пістоль» на літературному конкурсі «Коронація слова» 2016 року. Новий роман Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» — це захоплива суміш містики, жахів та міфології з прадавніх казок.

Вхід вільний.
Перегляди 51

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук