Сімейний бізнес — дім чи робота? у місті Івано-Франківськ

Сімейний бізнес — дім чи робота? - фото
Дата події: 4 вересня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Про особливості сімейного бізнесу і його невидиму сторону розкажуть колекціонери, засновники сімейної компанії Дзиґа та сімейної Ресторації Мулярових Ірина Фіщук та Віталій Качкан.

Доповідачі поділяться власним досвід як прожити 20 років разом в офісі та вдома: на яких цінностях і основах будуються сімейні компанії та які виклики виникають; як поєднуються традиції та сучасний сімейний бізнес та чим може допомогти колекціонерство у цьому.

Друга частина дискусія буде присвячена принципам Mittelstand, як основи створення успішного підприємства. На події з'ясуємо хто такі «таємні чемпіони» і в чому їхня сила, зробимо презентацію програми бізнес навчання в Німеччині “Fit for Partnership with Germany”

Зустріч є відкритою подією, метою якої є популяризація принципів «таємних чемпіонів» та сімейних компаній у бізнес середовищі Івано-Франківська.

Це зустріч для всіх, хто:
— зацікавлений у розвитку своєї справи;
— є щасливим власником сімейної компанії або мріють ним стати;
— шукають можливість пройти бізнес навчання в Німеччині.

Гості події зможуть у дружній атмосфері долучитися до дискусії про особливості сімейного бізнесу, правил успіху від «таємних чемпіонів», а також познайомитися з можливостями бізнес навчання в Німеччині за програмою Fit for Partnership with Germany.

Вхід вільний!
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук