Школа танцю "Salsa Victoria"

Salsa Victoria
Хмельницький
вулиця Володимирська, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт17:00 - 22:00Без перерви
Сб13:00 - 18:00Без перерви
Нд13:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Танець… Це древній вид мистецтва та спосіб спілкування. Він чарує та вабить, він дозволяє мовою тіла висловити свої почуття. Він об’єднує людей з різних країн та континентів. Він примирить навіть найлютіших ворогів. Він подарує нові яскраві враження та збагатить гаму почуттів закоханих. Танець зближує людей, та, водночас, дарує їм відчуття неймовірної свободи й гармонії. Танець це прекрасно… А соціальний танець — це ще й чудовий спосіб налагодити стосунки з людьми. Його мета — навчити танцювальних партнерів максимально відчувати один одного та спілкуватися мовою танцю. Тож, якщо ви шукаєте нових друзів або хочете дещо «освіжити» почуття з близькою вам людиною, вам варто відвідувати танцювальні заняття із соціальних латиноамериканських танців. Впустіть у своє життя енергію танцю та насолоджуйтеся гармонійним спілкуванням з навколишніми! Персонал школи танцю «Salsa Victoria» запрошує вас на заняття із соціальних латиноамериканських танців.

Пропонуємо відвідати такі заняття:

  • Сальса;
  • Бачата;
  • Кізомба.

Переваги школи танцю «Salsa Victoria»:

  • Заняття ми проводимо у просторих залах. Постійно забезпечуємо доступ свіжого повітря та достатньої кількості світла. Ми робимо ваші заняття у нашій школі максимально комфортними, щоб ви могли сповна віддатися танцю;
  • Танцювальне мистецтво ви освоюватимете з кращими спеціалістами. Викладачі нашої школи мають велику кількість відзнак за професійність та вагомий вклад у розвиток танцю в Україні, вони є лауреатами вітчизняних та міжнародних конкурсів;
  • У нас ви можете відвідувати різні заняття у зручний для вас час. Крім того, пропонуємо парні танцювальні тренування, а також танці-соло.

Живіть у ритмі танцю, спілкуйтеся, любіть та радійте разом із «Salsa Victoria»! Ми із задоволенням відкриємо для вас захопливий танцювальний світ!

Події

StopWinterDanceParty!
Початок о 17:00. Зима - давай до побачення! Закриття зимового сезону у ритмах Сальси, Бачати та Кізомби! Вхід 30 грн.
SpringDanceParty!
Танцювальна вечірка.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук