Центр іноземних мов "Наша школа"

Наша школа
Хмельницький
провулок Проїзний, 10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сьогодні, вивчення мов набуває все більшої та більшої популярності серед сучасної молоді. Вивчати мови це цікаво та пізнавально, бо ми знайомимося з традиціями тієї країни й збагачуємо словниковий запас.

Вивчення мов — це перший крок до вашого успішного майбутнього. «Наша школа» вже протягом багатьох років успішно функціонує та допомагає отримати високий рівень знань.

У нашій команді працюють кваліфіковані вчителі, які мають безліч нагород, сертифікатів та користуються заслуженим успіхом серед учнів. За 10 років професійної практики ми з гордістю можемо сказати, що «Наша Школа» відповідає усім нормам та вимогам європейської та української галузі освіти. Наші вчителі пропонують різноманітні програми навчання за новітніми методиками та індивідуальним підходом до кожного учня.

Для вашого комфорту створені групи для дошкільнят, школярів, випускників ВУЗів та дорослих. У нашій школі розташовані сучасні аудиторії, які обладнані всім необхідним для вивчення іноземних мов, а також всі учні забезпечені повним комплектом навчальної та художньої літератури. Колектив нашої школи завжди відкритий для нових проектів та експериментів.

«Наша школа» пропонує широкий спектр послуг:

Ми пропонуємо до вивчення 8 мов: англійська, хорватська, німецька, французька, сербська, польська, чеська та італійська.

Виконуємо переклади на українську мову різноманітних документів та текстів. Усі наші спеціалісти чітко дотримуються строків виконання замовлення та мають великий досвід у сфері перекладів.

Досвідчені фахівці із задоволенням пояснять вам усі аспекти вступу та навчання у ВУЗах різних країн світу, допоможуть зібрати необхідні документи та проконсультують у питаннях освіти за кордоном.

«Наша школа» має велику базу підручників для вивчення мов до якої отримують доступ усі учні, щоб мати змогу покращити свої знання. База наших підручників постійно оновлюється та поповнюється сучасними екземплярами.

Також школа здійснює продаж сертифікованої навчальної літератури.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук