Центр розвитку та дозвілля "Дивограй"

Дивограй
Івано-Франківськ
Вулиця Тролейбусна, 13
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Кожні турботливі батьки хочуть, щоб їхня дитина правильно та своєчасно розвивалася.

Садочок «Дивограй» запрошує малюків від 2 до 6 років пізнавати світ разом. Саме у нашому садочку працюють кваліфіковані вихователі, які обожнюють дітей. Ми створюємо цікаві програми, щоб кожному малюку в нас було цікаво та затишно. У нашому садочку ваша дитина буде у повній безпеці, адже турботливі та дбайливі вихователі невпинно слідкують за поведінкою та самопочуттям дитини. Ми пропонуємо для кожної дитини цікаві конкурси, творчі майстер-класи, фантастичні розваги, пізнавальні заняття, виготовлення аплікацій, заняття з танців, співу, вивчення англійських пісень.

Садочок «Дивограй» чекає на малят з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 14:00.

Вартість:

 • година — 30 грн;
 • денний абонемент — 100 грн;
 • абонемент на 5 днів — 475 грн;
 • абонемент на 10 днів — 900 грн;
 • абонемент на 15 днів — 1200 грн;
 • абонемент на 20 днів —1500 грн.

Ми влаштовуємо веселі тематичні свята та проводимо дні народження. У «Дивограї» є дві великі ігрові кімнати для ваших дітей, а також лабіринт, батути, гірка, футбол, аерохокей та безліч розвиваючих іграшок.

Наші переваги:

 • уважні та турботливі вихователі;
 • безліч іграшок;
 • цікаві конкурси та майстер-класи;
 • пізнавальні заняття;
 • організація свят та днів народжень.

«Дивограй» — країна дитинства.

Події

Базовий курс: перша домедична допомога
Базовий курс: перша домедична допомога. Ми навчимо Вас рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків. Наші курси це не нудні лекції, а заняття за сучасними стандартами. З них більше 70% - це практика, що складається з допомоги при: кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, проблем з грудною кліткою, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях, травмах та інших ситуаціях. Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженню по новим стандартам домедичної допомоги. Після курсу видаємо сертифікат.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Дитячий садок неповного дня   Організація святкувань, подій, заходів   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Екскурсії   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Організація святкових подій   Організація урочистих заходів   Організація подій   Організація заходів   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Ігрові кімнати   Ігрова кімната   Розважальні центри для дітей   Дитячий майданчик   Екскурсії   Екскурсовод   Англійська для дітей   Англійська мова   Взаємодії дітей з однолітками   Виїзні екскурсії   Вокал   Дитячі табори   Дитяча кімната   Дитяча творчість   Заняття з дітьми   Кімната для дітей   Комплексні розвиваючі заняття   Мистецтво для дітей   Музика   Музичні ігри для дітей   Навики виражати почуття для дітей   Навики виражати свої думки для дітей   Навчання дітей дошкільного віку   Навчання діток   Організація дитячих днів народжень   Підготовка до школи   Пісочна терапія   Приватний садок   Розвиваючі ігри для дітей   Розвиваючі вправи для дітей   Розвиток грамотного мовлення   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Розвиток координації дитини   Розвиток логічного мислення дітей   Розвиток пам'яті дитини   Розвиток потенціалу дитини   Розвиток психологічного здоров’я дитини   Розвиток сенсорних здібностей   Розвиток фізичного здоров'я дитини   Рухові вправи для дітей   Садок   Садок для дітей віком 7 років   Садок для дітей віком від 1 року   Садок на цілий день   Садок неповного дня   Танці для дітей   Танцювальні вправи для дітей   Фізкультура для дітей   Хореографія   Центр дозвілля дітей   Центр дозвілля для дітей   Центр навчання дітей   Центр навчання для дітей  
Показати більше