Центр освітніх програм і туризму "Cosmo Travel"

Cosmo Travel
Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 29, офіс 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Центр міжнародної освіти і туризму COSMO TRAVEL входить в список українських агенцій, які займаються програмами літнього студентського обміну (Summer Work Travel), наданий американськими спонсорськими організаціями для Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. А також ліцензований Державник центром зайнятості.

Центр міжнародної освіти і туризму COSMO TRAVEL надає освітні та туристичні послуги. Основою роботи є програми студентського обміну: WORK AND TRAVEL USA; стажування (Internship/Trainee/Professional Career Training); медична практика в США (Clerkship, Observership); мовні курси за кордоном (Англія, Шотландія, Німеччина). А також послуги перекладу з/на всі мови світу (нотаріальне засвідчення, легалізація та апостиль); продаж та бронювання авіаквитків за найнижчими цінами та студентськими тарифами, LOW-COST переліт; візова підтримка в США, Канаду, Англію та Європу.

WORK AND TRAVEL USA

Найбільшою популярністю серед клієнтів користується програма Work&Travel USA.

Work and Travel USA (укр. працюй та подорожуй у США) - програма міжнародного культурного обміну, що дозволяє студентам різних країн світу поїхати на літні канікули до Сполучених Штатів Америки, працюючи та відпочиваючи (подорожуючи). Основною метою програми є сприяння поширенню культури США у світі, обмін духовними цінностями між молоддю різних країн світу та американцями, знайомство з сучасним життям Сполучених Штатів. За допомогою програми студенти мають можливість значно покращити рівень знань англійської мови, забути що таке мовний бар’єр, завести нових друзів, відвідати найбільш відомі туристичні визначні пам’ятки у світі.

STARTUP EXPERIENCESHIPS 

COSMO TRAVEL також пропонує STARTUP EXPERIENCESHIPS — революційну програму стажувань для студентів, які бажають розвивати ключові професійні навички та особисті якості за допомогою міжнародного досвіду з поєданням стажування та навчання за кордоном в рамках інноваційних основ коворкінгу, що відбуваються в підприємницьких столицях (Барселона і Берлін). Програма використовує бізнес стартап і допомагає розвивати 3 ключові, професійні навички: творче рішення проблеми, ініціативу самонавчання і впевненість в лідерстві . Ця чотиритижнева бізнес-програма допомагає студентам вдосконалюватись за допомогою структурованих тренінгів, непростих завдань і комплексних вправ.

ПОДОРОЖУЙ ПО СВІТУ,ВИКЛАДАЮЧИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ.
 

Cosmo Travel пропонує Вам пройти онлайн програму TESOL та отримати сертифікацію Global TESOL College (Канада), що допоможе вам викладати англійську мову за кордоном.

Cosmo Travel та Global TESOL College :

  • влаштовують вчителів на роботу з викладання розмовної англійської мови в державних, приватних та мовних школах.
  • надають робочі контракти на літо, неповний або повний робочий час в більш ніж 90 країнах.

Володіння іншимии мовами або наявність диплому про освіту не вимагається-однак, обов'язковою є здатність вести діалог рідною або майже рідною мовою.

Робочі контракти включають розміщення в приватних квартирах, переліт, транспорт, щомісячні премії, відпускні , медичну страхівку, щоденні обіди та багато іншого.

Центр освітніх програм та туризму Cosmo Travel є офіційним представництвом міжнародної асоціації ISIC * в Україні.

ISIC*(International Identity Card(Міжнародне посвідчення особи і статусу школяра/студента.)-це дисконтна картка, що надає понад 42 тисячі знижок та пільг на транспорт , проживання, харчування, зв'язок, розваги і покупки у 128 країнах світу.

JOBS ABROAD 

Cosmo Travel пропонує скористатись чудовою можливістю ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ за кордоном з достойним заробітком і стрімким кар'єрним ростом на круїзних лайнерах, в Сінгапурі, о.Маврикій, ОАЕ, Катарі, Омані, Бахрейні та ін.

Вимоги до кандидатів:

  • вік 21-33 р.
  • розмовний рівень англійської.

 ВІЗОВА ПІДТРИМКА

Компанія COSMO TRAVEL надає візову підтримку, а саме консультацію щодо всіх типів віз та комплектації документів для подачі в консульства США, Канади, Великобританії та візові центри країн Шенген зони..

Послуги, що надаються в рамках візової підтримки:

  • консультації при заповненні анкети та допомога при записі в посольство
  • заповнення візової анкети
  • консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх документів
  • надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство
  • консультація по проходженню співбесіди

ПРОДАЖ АВІАКВИТКІВ

Ми підберемо для вас авіаквитки за вигідними тарифами. Ми пропонуємо послуги щодо авіаперевезень на рейси світових перевізників «Low-cost», групові тарифи, чартерні рейси та знижки для всіх вікових груп. Також можете скористуватися нашою послугою «Забронюй сам», що знаходиться на нашому офіційному сайті. ***

Наш сайт: www.cosmo-travel.com.ua
Соцмережі:
АВІАКВИТКИ, ТУРИЗМ ***
***
ОСВІТА ***
***
ЗАГАЛЬНІ: ***
***

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yaroslav Kizlyk: (Перехожий)
Сподобалось
Звернувся в компанію із запитом порадити місце стажування закордоном. На наступний день в мене був великий перелік всіх можливих варіантів, який я отримав на пошту. Задоволений Компанією, раджу.

Відповісти:

Yaroslav Kizlyk,
Yaroslav Kizlyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Космо тревел   Тури за кордон   Авіаквитки   Квитки   Переклади   Працевлаштування за кордоном   Туристичні фірми   Навчання за кордоном   Візи, візова підтримка   Курси іноземних мов   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Візова підтримка   Мовні курси   Навчання за кордоном   Перекладацькі послуги   Працевлаштування за кордоном   Продаж авіаквитків   Стажування за кордоном   Туристичні послуги  
Показати більше