Центр краси "Bomond"

Bomond
Луцьк
вулиця Травнева, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 20:00Без перерви
Нд08:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Успіх жінок багато в чому залежить від того, впевнено вона відчуває себе в цьому світі. Дістати цю саму впевненість можна шляхом збереження і підтримання краси і молодості. Це питання споконвіку хвилювало прекрасну і ніжну половину людства, причому, чим дорослішими стає дівчина, тим більше вона цікавиться даною проблемою. А особливо методами та секретами збереження цієї краси та її примноження. Але в таких питаннях варто довіряти тільки професіоналам, які точно знають, що саме необхідне вам. Саме такі працюють в центрі краси «Bomond».

Ніякої особливої таємниці успіху ми не маємо — просто ми любимо нашу справу та робимо її професійно. Для кожної людини дуже важливо мати гарний вигляд, бути привабливим, і багато в чому, від цього залежить її душевний комфорт, внутрішнє самовідчуття. Загляньте в наш затишний центр краси та здоров'я і ви переконаєтеся, що у будь-який естетичної проблеми або мети є рішення.

Ми зібрали новітнє обладнання та устаткування, сучасні апарати, сертифіковані засоби для догляду від провідних виробників і одні з кращих фахівців beauty — індустрії допоможуть вам стати тим, ким ви давно мріли бути.

Послуги:

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук