Фітнес-студія "Jumping"

Jumping
Стрий
Вулиця Крива, 41б, офіс 417

Інформація

JUMPING- це безпечні, надзвичайно ефективні вправи на батутах зі спеціальними ручками.

JUMPING fitness- це аеробно-силова програма, яка сприяє схудненню, покращенню витривалості та самопочуття, позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, додає життєвої енергії та настрою. Важливу роль також відіграє запальна ритмічна музика, завдяки якій тренування проходить наче на "одному диханні".

Головною перевагою JUMPING є його безпечність. Батут амортизує, створюючи ефект виштовхування з води, саме це знімає навантаження на суглоби та хребет. Отже вправи на них мають м'яку але ефективну дію. Дивовижна річ, за допомогою якої можна схуднути і в той же час відпочити і розважитися - це батут. Стрибки на батуті неспроста користуються великою популярністю серед любителів фітнесу: усього 8 хвилин занять замінюють 3 км бігу, 20 хвилин стрибків - 1 годину вправ на степі. При цьому ви не відчуваєте втоми, а, навпаки, відчуваєте прилив сил і позитивної енергії!

З точки зору здоров'я - JUMPING позитивно впливає практично на весь організм: зміцнюється серцево-судинна система, пришвидшується метаболізм та покращується обмін речовин, проходить природне очищення організму завдяки активізації роботи лімфатичної системи, збільшується витривалість організму і, що саме головне - це найкращий спосіб у боротьбі з депресією та поганим настроєм)

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук