Фітнес-клуб "Energy"

Energy
Відгуків 7
Тернопіль
Вулиця Лесі Українки, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб14:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Спортивний клуб ENERGYпропонує  великий вибір різноманітних спортивних та танцювальних напрямків які допоможуть Вам досягнути гармонії душі та тіла !

 

·       Fly йога

·       Табата

·       Фітнес на батутах

·       Аеробіку

·       Тренажерний зал

·       Пілатес

·       Йога для дітей

·       Гімнастика йогів

·       Йога для вагітних

·       Дитячі танці

·       Дитячий фітнес на батутах

Події

Новорічний подарунок
28.12.2017 - 01.03.2018
Придбайте абонемент з подругою/другом та отримай знижку в 50%!!! Акція діє на усі види тренувань, окрім флай йоги. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 0977205901.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Bogdan Bogdanovich: (Перехожий)
Сподобалось
Admin. Відповіді на питання про наші ціни надамо при зустрічі, вони Вас приємно здивують. Вибачте, якщо це для Вас незручно, але відповідь буде більш коректною і враховуватиме Ваші побажання. На річні і піврічні абонементи, а також на корпоративне відвідування надаємо знижки. Дякую за розуміння.

Відповісти:

Bogdan Bogdanovich,
Bogdan Bogdanovich, 
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Bogdanovich: (Перехожий)
Сподобалось
Admin.
1) Запрошуємо усіх прийти і переконатись в брехні попереднього коментатора романа Бурбела. Чому? Це наш колишній тренер звільнений за непрофесійність, корисливість і непорядність, невміння працювати з клієнтами.
2) Відсутність кардіотренажерів це правда, але в нас працює 12 груп різного кардіо спрямування та фізичного навантаження, в яких професійні тренери з вищою фізичною освітою (на відміну від романа) приділяють людям індивідуальну увагу.

Відповісти:

Bogdan Bogdanovich,
Bogdan Bogdanovich, 

Bogdan Bogdanovich, А мені Рома подобався як тренер він постійно дивився за правильним виконанням вправ міг швидко замінити вправу якщо вона не підходила для людини мав багато вже сформованих програм тренувань і почуття гумору мав
1 рік тому

Відповісти:

Сергій Гаврилюк,
Сергій Гаврилюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Rocky Balboa: (Перехожий)
Не сподобалось
Тренажери саморобнi краска полущена, штанги i диски поiржавiли все старе i небезпечне! Лопнув трос в саморобному станку i вдарило людину по головi, кардiотренажерiв нема взагалi, на стiнах непоштукатурена цегла! Хто не вiрить пiдiть подивiться на цей "зал"

Відповісти:

Rocky Balboa,
Rocky Balboa, 
Переглянути всі відповіді ()
Уже більше року користуюсь послугами цього клубу. Дуже задоволена тренуваннями із Power Jumping.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
скільки коштуе абонемент на місяць??

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Вибачте за пізню відвовідь.
Спортклуб працює створений 1999р.,
а в 2008 ми переїхали в нове приміщення
за адресою вулиця Л.Українки 4.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Коли цей зал відкрився? Скільки коштує ходіння місяць триразове відвідування ?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Енерджі   Фітнес клуб energy   Fitness club energy   Фітнес клуб енерджі   Спортивний клуб енерджі   Енерджи   Тренажерні зали   Фітнес-центри   Йога   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Заняття з йоги   Школа йоги   Записатись на танці   Fly йога   Pilates   Pole-dance   Pump   Індивідуальна програма   Аеробіка   Аеробіка для дорослих   Аеробіка на батутах   Аеробіка на східному   Амінокислоти   Бодібілдинг   Брейк-денс   Гімнастика для вагітних   Гімнастика йогів   Гейнери   Дієта   Де викладають fly йогу   Де викладають pilates   Де викладають pole-dance   Де викладають дитячі танці   Де викладають дитячий фітнес   Де викладають пілатес   Де викладають пол денс   Де викладають степ-аеробіку   Де викладають табату   Де викладають флай йогу   Де вчать танцювати   Де купити спортивне харчування   Де навчають танцям   Дешева качалка   Дешевий тренажерний зал   Дитячі танці   Дитячі танці   Дитячі танці і йога   Дитяча йога   Дитячий фітнес   Записатись в качалку   Записатись в тренажерний зал   Записатись на fly йогу   Записатись на pilates   Записатись на pole-dance   Записатись на аеробіку   Записатись на дитячі танці   Записатись на дитячий фітнес   Записатись на йогу   Записатись на пілатес   Записатись на пілатес   Записатись на пол денс   Записатись на степ-аеробіку   Записатись на стриппластику   Записатись на табату   Записатись на флай йогу   Йога   Йога для вагітних   Йога для дітей   Качалка   Качалка на лесі українки   Качалка на східному   Качалка по доступним цінам   Корекція фігури   Креатин   Кругові тренування   Куди піти на танці   Купити амінокислоти   Купити гейнери   Купити креатин   Купити протеїн   Купити спортивне харчування   Навчитись танцювати   Найкраща качалка   Найкращий тренажерний зал   Накачати м’язи   Накачати прес   Накачатись   Пілатес   Пілатес   Піти на fly йогу   Піти на йогу   Піти на пілатес   Піти на стриппластику   Піти на табату   Піти на флай йогу   Паверліфтинг   Пауерліфтинг   Персональні тренування   Пол денс   Постановка першого весільного танцю   Похудання   Продаж амінокислот   Продаж гейнерів   Продаж креатину   Продаж протеїну   Продаж спортивного харчування   Протеїн   Разові тренування   Рельєф   Розкачатись   Самостійні тренування   Силові тренування   Спортивне харчування   Спортклуб "energy"   Степ-аеробіка   Стриппластика   Табата   Танці для дітей   Танці для дорослих   Танцювальні комплекси   Танцювальна школа   Танцювальний зал   Танцювальний клуб   Танцювальний комплекс   Тренажерні зали   Тренажерний зал   Тренажерний зал на лесі українки   Тренажерний зал на східному   Тренажерний зал по доступним цінам   Фітнес jumping   Фітнес клуб   Фітнес на батутах   Фітнес на батутах для дітей   Флай йога   Хіп-хоп   Хороша качалка   Хороший тренажерний зал   Худіємо   Як позбавитись зайвої ваги   Як схуднути  
Показати більше