Фітнес-клуб "Апельсин"

Апельсин
Калуш
Проспект Українки, 94
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:3014:00 - 15:15
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 
Створи iдеальну фігуру за 40 хвилин!
«Колове тренування» для схуднення та корекції фігури!


Програма клубу «Апельсин» - це 40-хвилинне колове тренування, яке включає в себе спеціально розроблену програму для корекції фігури, зниження маси тіла та для підтримки тонусу м”язів.
Всього за 40 хвилин 3 рази на тижень Ви зможете схуднути, привести організм в тонус, покращити обмін речовин та отримати бездоганну фігуру.
Система нашого клубу розроблена спеціально для жінок, із врахуванням будови жіночої фігури та підходить всім, незалежно від віку та фізичної підготовки.
Це поєднання гідравлічних тренажерів з аеробікою та танцювальними вправами, які виконуються під музику та під пильним наглядом тренера. Суть системи в тому, що послідовно чергуються вправи на тренажерах та аеробіка. Таке поєднання дає вражаючий ефект – збільшується розхід калорій , оскільки чергуються аеробне та силове навантаження. Унікальність тренування в тому, що воно проходить в режимі non-stop. Тобто Вам не потрібно приходити на визначену годину, Ви просто займаєте вільне місце в «колі» та розпочинаєте тренування в зручний для Вас час.

40-хвилинне заняття в «колі» рівносильне 1,5-годинному тренуванню в звичайному тренажерному залі.
Жироспалюючий ККД даного тренування за деякими оцінками вищий в 6-12 разів.
Тренування так «заводить» організм, що той ще декілька годин по інерції живе в прискореному режимі спалення калорій. Тобто прискорюється Ваш природній темп обміну речовин і Ви худнете.

40-хвилинне тренування фітнес-клубу «Апельсин» складається з 3-х етапів:

1-й етап Розминка

2-й етап «Коло»

3-й етап Розтяжка.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук