Фітнес-центр "Еллада"

Еллада
Тернопіль
Вулиця Бережанська, 53
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Тернопіль
Бульвар Данила Галицького, 26
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Щоб залишатися у формі й виглядати молодо та підтягнуто не обов'язково виснажувати своє тіло дієтами. Щоб позбутися зайвих кілограмів та привести своє тіло до ладу потрібно обрати правильну програму тренувань.

Фітнес-центр «Еллада» знає як допомогти вам отримати бажані форми. У нашій команді працюють кваліфіковані тренери, які допоможуть підібрати програму тренувань, щоб швидко та назавжди позбутися зайвих кілограмів.

Ми надаємо кваліфіковані консультації щодо правильного раціону харчування, за допомогою якого ви зможете схуднути без виснажливих дієт. З нами ви назавжди забудете про проблему зайвої ваги, набудете впевненості у власних силах та бажання рухатися вперед до мрій. Для вашого комфорту в нашому фітнес-центрі функціонують 3 просторі зали.

Ми пропонуємо послуги:

  • тренування за індивідуальною програмою;
  • тренування з персональним тренером;
  • разові тренування;
  • консультація тренера;
  • підбір індивідуальних програм тренування.

За час роботи нашого фітнес-центру ми допомогли безлічі жінок та чоловіків не лише позбутися зайвої ваги, але й оздоровитися та набути впевненості у власних силах.

Наші переваги:

  • просторі та комфортні зали;
  • кваліфіковані тренери;
  • відмінний сервіс;
  • фахова консультація;
  • розуміння потреб клієнта.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Елада   Ellada   Elada   Тренажерні зали   Фітнес-центри   Тренажорка   Тренажерний зал   Тренажерка   Зал для тренувань   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Індивідуальні заняття   Індивідуальні заняття в спортзалі   Індивідуальні заняття в спортивному залі   Індивідуальні заняття в тренажерному залі   Індивідуальні заняття в фітнес залі   Індивідуальні заняття з аеробіки   Індивідуальна програма тренувань   Аеробіка   Аеробіка на дружбі   Аеробіка на східному   Допомога тренера   Дружба   Зал   Заняття з аеробіки   Заняття з аеробіки на дружбі   Заняття з аеробіки на східному   Заняття з фітнесу   Заняття з фітнесу на дружбі   Заняття з фітнесу на східному   Качалка   Консультації тренера   Накачати ікра   Накачати біцепс   Накачати груди   Накачати дельти   Накачати квадріцепс   Накачати мязи   Накачати м’язи   Накачати ноги   Накачати попу   Накачати прес   Накачати руки   Накачати сідниці   Накачати спину   Накачати тріцепс   Накачати шию   Накачатися   Підготовка до спортивних змагань   Підкачати ікра   Підкачати біцепс   Підкачати груди   Підкачати дельти   Підкачати квадріцепс   Підкачати мязи   Підкачати м’язи   Підкачати ноги   Підкачати попу   Підкачати прес   Підкачати руки   Підкачати сідниці   Підкачати спину   Підкачати тріцепс   Підкачати шию   Підкачатися   Похудати   Скинути вагу   Складання індивідуальної програми тренувань   Спортзал   Спортзал на дружбі   Спортзал на східному   Спортзали   Спортивні зали   Спортивний зал   Спортивний зал на дружбі   Спортивний зал на східному   Східний   Тренажер   Тренажери   Тренажерний зал   Тренажерний зал на дружбі   Тренажерний зал на східному   Тренажерний зали   Фітнес   Фітнес зал   Фітнес зал на дружбі   Фітнес зал на східному   Фітнес зали   Фітнес клуб на дружбі   Фітнес клуб на східному   Фітнес центр на дружбі   Фітнес центр на східному   Фітнес-зал   Фітнес-клуб   Фітнес-центр  
Показати більше