Фотограф "Галюк Віктор"

Галюк Віктор
Відгуків 4

Інформація

Пам’ятаєте вашу першу зустріч? Перший поцілунок та зізнання в коханні… хвилювання й довгі прогулянки. А зараз ви вирішили поєднатися священними узами шлюбу й перед Богом засвідчити щирість своїх почуттів.

Весілля поєднує в собі такі українські традиції, як благословення батьків, викуп нареченої, вінчання, гостини, перший весільний танець, завивання молодої та безліч іншого.

Для кожної дівчини весілля — це довгоочікувана та особлива мить, адже саме у цей день два закохані серця поєднуються. Тому важливим є закарбувати у світлинах кожен момент: привітання гостей, вінчання, конкурси й танці.

Досвідчений та креативний фотограф Галюк Віктор із великим задоволенням закарбує у світлинах кожну хвилюючу мить, кожну посмішку та визначні моменти. Світлини Віктора виходять насиченими та живими, з яскравими кольорами та передають щирість почуттів.

Послуги:

  • весільна фотосесія;
  • весільна зйомка;
  • Love story.

Фотограф багато подорожує світом та проводить фотосесії у будь-яких локаціях за бажанням клієнта, серед яких країни Європи, Карпатські гори та Татри. У своїй роботі Віктор керується принципом: «Роби, як для себе», — тому кожна світлина передає глибину почуттів, адже виконана професійно та якісно. Галюк Віктор працює оперативно, що ніяк не позначається на якості його роботи, а, навпаки, є основною перевагою фотографа.

Переваги:

  • доступна вартість;
  • дружнє ставлення;
  • створення особливої атмосфери;
  • професійні поради;
  • природне ретушування;
  • живі та яскраві фото;
  • унікальні локації та цікаві місця.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Іруся Шихович: (Ревізор)
Сподобалось
Дійсно майстер своєї справи , всі фото дуже чуттєві і сповнені емоцій! А основне те, що всі фотосесії між собою різняться.

Відповісти:

Іруся Шихович,
Іруся Шихович, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Дрогомирецька: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Віктор майстер своєї справи. Його фото завжди наповнені емоціями, несуть в собі красу і сповна передають радість молодята в Їхній День. Він з задоволенням допоможе обрати цікаві локації  та придумати "дрібниці" щоб підкреслити індивідуальність молодої пари. Тай взагалі Віктор позитивна людина з якою приємно працювати -  перевірено! :)

Відповісти:

Оксана Дрогомирецька,
Оксана Дрогомирецька, 
Переглянути всі відповіді ()
Ерік Давідич: (Користувач)
Сподобалось
дуже якісна робота, оригінальне бачення і індивідуальний підхід. Однозначно рекомендую ! Фотки просто суперові, прекрасна пам'ятка.

Відповісти:

Ерік Давідич,
Ерік Давідич, 
Переглянути всі відповіді ()
Ліля Паньків: (Перехожий)
Не сподобалось
Увага!!!! Це шахрай! Кинув дітей 11 класу, отримавши 500 грн через свою помічницю Ірину Мишак. Дуже грубий у спілкуванні, на фотозйомку не приїхали, на дзвінки не відповідають, від знайомства з нею в телефонному режимі відмовився. Прошу повідомити якомога більше потенційних жертв

Відповісти:

Ліля Паньків,
Ліля Паньків, 

Victor Halyuk: (Перехожий)
Ліля Паньків, Увага!!!!) Це брехня! Спілкувався з даною особою декілька разів в телефонному режимі, постійно чув погрози і також фразу:"ти не знаєш з ким зв'язався", а про перенесення зйомки на інший день( у зв'язку з простудою) домовитись не зміг, завдаток був відданий одразу, як тільки я оздоровився. Після повернення завдатку дана громадянинка написала заяву в міліцію, в якій вказала, що завдаток я так і не віддав. Тиждень після чого заяву забрала і в телефонному режимі пояснила, що "просто хотіла тепер попити моєї крові за те що одразу не віддав завдаток"П.С. через 2-3 місяці після цієї ситуації діти звернулись з проханням зверстати їм випускний альбом, бо фотограф, який провів зйомку замість мене, цього робити не вмів. Роботу виконав, діти отримали свої альбоми, а неврівноважена мама задоволена, бо "попила моє крові" і написала брехливий відгук). Отож, всім добра і позитиву, а також старайтесь одразу оминати адипломатичних і надмірно імпульсивних людей, котрі несуть тільки негатив для Вас;) А я щасливий, що на моєму життєвому шляху таких горе-людей більше не попадається)
майже 7 місяців тому

Відповісти:

Victor Halyuk,
Victor Halyuk, 
Переглянути всі відповіді ()