Туристична фірма "Край відпочинку"

Край відпочинку
Відгуків 5
Тернопіль
Вулиця Шашкевича, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:0014:00 - 15:00
Сб11:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Організація туристичних подорожей.    

       Якщо Ви або Ваші співробітники, знайомі чи родичі планують індивідуальний або груповий відпочинок, стандартний пакетний тур або ексклюзивний VIP, наші менеджери допоможуть підібрати існуючі варіанти, дадуть відповідь на всі Ваші питання, запропонують Вам саме те, що Ви хочете. Наші партнери - це надійні оператори, а також безпосередні виробники послуг: готелі, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, екскурсійні бюро.

 

Організація паломницьких  подорожей.    

Турист і паломник – обоє в одому місці, чи справді обоє є на святому місці?

Обоє залишають свій дім і вирушають у подорож. Кожен прагне дійти до запланованого місця, але у кожного відбувається все по-іншому. Паломник починає приготування від свого серця, а турист із сумки. Турист планує відпочинок і зручності, а паломник готує себе до духовної праці і трудностей, невигоди. Турист мріє побувати на самому місці і побачити всі визначні пам’ятки, паломник хоче одного – зустріти Бога і відчути Його присутність.

 

Організація бізнес-турів.

 Особливу увагу наша компанія приділяє організації бізнес-турів для корпоративних клієнтів. Керівникам підприємств і організацій ми готові надати професійне сприяння в підготовці ділових, навчальних і спеціалізованих програм. Тут співпраця може здійснюватися по декількох напрямках:

 -Організація відвідин або участі в міжнародних професійних і тематичних виставках;

 -Організація конгресів, конференцій, семінарів і тренінгів, як за кордоном, так і на Україні (у Криму, Карпатах, Києві).

 

Організація інсентів турів.

  Інсентіви" - це могутній інструмент для розвитку корпоративної культури компанії. Це заохочувальні і мотиваційні програми, які можуть бути нагородою співробітників за високі показники в роботі, виразом подяки діловим партерам за стабільну співпрацю, презентацією нових програм або продуктів компанії. Инсентив-тури можна з'єднати як з діловою програмою (конференцією, семінаром, тренінгом), так і з командними програмами, напрямами на об'єднання колективу, зміцнення командного духу (team-building).  

 

 Продаж авіаквитків в будь-яку точку світу.     

    Ми пропонуємо конкурентні ціни по організації авіаперевезень міжнародного і внутрішнього сполучення. Попереднє бронювання. Бронювання квитків перед подачею на візу до консульських установ.

 

Навчальння та освітні програми закордоном.

В наявності широкий спект країн для здобуття освіти закордоном та проходження різноманітних мовних курсів.

Страхування від невиїзду (фінансові ризики), навіть при відмові у візі Ваші кошти не згорають, а повертаються Вам.

 

Додатково ми пропонуємо:

-Безкоштовне надання довідково-інформаційній продукції, як в електронному, так і в друкарському вигляді;

-Будь-яка зручна для Вашої компанії форма оплати. 

 

Переваги наший компанії:

-Ми  володіємо 100% асортименту маршрутів, представлених на ринку України;

-Конкурентоздатні ціни;

-Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- Професійний підхід до Ваших замовлень;

-Оперативність в підборі найбільш оптимальних пропозицій!

 

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Віталій Базан: (Користувач)
Сподобалось
Дуже задоволений компанією, сервіс на вищому рівні! Ціни приємно здивували! Завжди користуюсь та користуватимусь послугами цієї фірми!

Відповісти:

Віталій Базан,
Віталій Базан, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Humenyuk: (Перехожий)
Сподобалось
Все яскісно і надійно. Цілком задоволені.

Відповісти:

Olya Humenyuk,
Olya Humenyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Послугами не задоволений. Ціни можна знайти кращі.
В подальшому не буду користуватись послугами даної агенції.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
заходив, та там щось усе дорого..

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже надійна фірма в плані пропонованих пропозицій відпочинку.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Тури за кордон   Особисте страхування   Тури в карпати   Авіаквитки   Квитки   Страхування   Туристичні фірми   Візи, візова підтримка   Екскурсії   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Екскурсії   Екскурсовод   Авіаквитків   Авіаквитки   Бронювання авіаквитків   Бронювання готелів   Бронювання номерів   Відпочинок   Відпочинок в україні   Відпочинок з сімєю   Відпочинок за кордоном   Відпочинок на морі   Віза   Віза шенген   Візова підтримка   Весільні подорожі   Внутрішній туризм   Екскурсії   Екскурсії для школярів   Екскурсії по україні   Зовнішній туризм   Паломницькі тури   Поїхати в подорож   Подорож   Тури за кордон   Тури по україні   Туризм   Туристичні послуги   Туристичні фірми   Туристична агенція   Турфірма  
Показати більше