Туристична агенція "Сьоме небо"

Сьоме небо
Відгуків 1
Рівне
вулиця Відінська, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Канікули, відпустка та вихідні дні — це чудова можливість для подорожі. Дух авантюризму супроводжує кожну подорож, незалежно від маршруту й тривалості. Влітку ми всі прагнемо до моря, полежати на теплих пісках та загоріти, а взимку — підкорити сніжні вершини.

Агентство «Сьоме небо» пропонує широкий спектр туристичних послуг. До уваги наших клієнтів детально розроблені маршрути у всі куточки світу, цікаві екскурсійні тури та неймовірні, оповиті таємницями місцини. Досвідчені агенти допоможуть підібрати тур з урахуванням усіх ваших побажань та вимог. Ми щодня ретельно працюємо, адже прагнемо розширювати наші горизонти та створювати нові можливості для клієнтів.

Агенція «Сьоме небо» — це абсолютно новий підхід до клієнтів, який розрахований на задоволення їхніх потреб та бажань.

Пропонуємо:

  • тури Україною;
  • екскурсії;
  • туризм за кордоном;
  • гарячі путівки;
  • автобусні тури.

Переваги:

  • широкий спектр послуг;
  • привітне ставлення;
  • розуміння потреб клієнтів;
  • ввічливий персонал;
  • багаторічний досвід.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юрій Назарук: (Користувач)
Не сподобалось
Нікому і ні в якому разі не раджу звертатись в турагество «Сьоме небо»
Обман на обмані і обманом поганяє...
Ми з дружиною по рекомендації знайомих звернулись до Тетяни Середюк «Сьоме небо». Вирішили взяти путівку до Туреччини в готель, який радили знайомі, що там відпочивали. Попередньо побували в інших турагенствах та вивчили пропозиції по умовам поїздки. Проте, звернувшись до Тетяни Середюк, вислухавши її пропозиції та умови, виявилось, що поїздка від її агенства по умовам була найвигіднішою і найзручнішою, оскільки Тетяна нас запевнила, що вона має два мікроавтобуса і гарантує довезення з Рівного в аеропорт Бориспіль до літака і так само з Борисполя у Рівне в день повернення з Туреччини.
Тобто, при першому зверненні весь комплекс послуг присутній. І коли ви погоджуєтесь на такі заманливі умови, вносите аванс і вже на гачку, то з цього моменту починаються проблеми, а саме:
1. Коли ви приходите забирати вже готові документи по турпоїздці виявляється, що змінюється аеропорт з Борисполя на Жуляни;
2. Так само зміщується час вильоту літака на дві години вперед, але при цьому Вас про це ніхто не повідомляє. Ви це виявляєте самі в документах.
3. Маршрутки, якими Вас обіцяли доставити в аеропорт та до дому після повернення також кудись зникають.
4. По прибуттю в аеропорт (своїм ходом) Ви дізнаєтесь, що час вильоту літака знову перенесено більш як на дві години пізніше, при цьому представник Туроператора в аеропорту говорить, що Турагент був повідомлений про це завчасно.
Крім того, Тетяна підбирає невигідні тури (по ціні) для клієнта, з чого робимо висновок, що такий тур є матеріально вигідним для неї особисто.
Усе це говорить лише про одне, що Тетяна Середюк цинічно обманює клієнтів з метою їх заманухи неіснуючими комфортними умовами, безвідповідально та халатно відноситься до своїх обов’язків.
Тому, раджу сьомою дорогою обходити це Турагенство, якщо його можна так назвати.

Відповісти:

Юрій Назарук,
Юрій Назарук, 
Переглянути всі відповіді ()