ТзОВ "Філантроп Івано-Франківська філія"

Філантроп Івано-Франківська філія
Івано-Франківськ
Вулиця Селянська, 28
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Наша пивоварня, яка знаходиться у древньому селищі Микулинці, варить великий асортимент живого непастеризованого пива. Також виготовляємо безалкогольні напої та перше в Україні односолодове віскі.

Для виготовлення всіх сортів смачного хмільного напою ми використовуємо тільки екологічно чисту, джерельну воду та сировину, новітнє обладнання та старі класичні схеми пивоваріння, коли кожен сорт пива вариться окремо. До того ж у нас працюють тільки кваліфіковані та професійні працівники, які подбають про те, щоб пиво було смачним, якісним та хмільним.

Ми стали чи не єдиною пивоварнею країни, де за дотримання європейських стандартів якості ми були нагороджені сертифікатами та дипломами Європейської Бізнес Асамблеї, м. Оксфорд (Англія 2006 рік).

За роки роботи нам вдалось подбати про якість та потужність підприємства так, що зараз це становить — 1 500 т солоду та 1 050 000 декалітрів на рік. Ми виготовляємо 18 сортів пива, серед яких ви знайдете ексклюзивні сорти, які розливаються в спец пляшки з відкидною бугильною пробкою (німецького виробництва) — «Елітне», «Вища проба».

Гордістю колективу є подарунковий варіант «Рідна Україна», що розливається у дволітрові сифони, «Медове» та «Тернове поле» — в п’ятилітрові бочівки.
У фірмових пляшках пропонуємо: «Микулин», «Троян», «Тернове поле», «Медове», «Лагер», «Новорічне», «Українське» — темне, «Микулин 900», «Radler», «Kaltenberg», «Koruna Ceska», «Barley Wine» та «Безалкогольне», «Blanche» — біле нефільтроване пиво.

А для тих, хто є прихильником не тільки хмільного напою — 450 000 декалітрів безалкогольних напоїв на рік «виходить» у світ на нашому підприємстві. Одними з найпопулярніших є слабогазовані та сильно газовані столові води «Микулинецька кришталева», яка випускається у скляній та ПЕТф — пляшці. 

А для любителів солодких напоїв — зі смаком вишня, смородина, лимон, апельсин, «М-Кола» та «Лимонад» і, звісно, квас «Броварський».

Продукцію ТОВ «Микулинецький Бровар» можна придбати в магазинах кожного обласного центру нашої країни. 

Наші переваги:

  • широкий асортимент якісної продукції;
  • вигідні умови співпраці оптовим покупцям;
  • гарантія якості та надійної співпраці;
  • використання в виробництві тільки безпечної та високоякісної сировини;
  • лояльна цінова політика

Перше в Україні віскі

Перша стадія виробництва віскі проходить на тому ж обладнанні, яке використовується для варіння пива. Його виготовлення розпочинається із двох етапів дистиляції на двох різних дистиляторах, де отримується традиційний для даного напою «ячмінний» алкоголь.
Після того, 85-ти відсотковий зерновий спирт розводиться підготовленою водою до 65 % міцності, перевіряється на якість, закачується в спеціальні обпалені дубові бочки і відправляється настоюватися у підвальні приміщення.

Живе пиво

Головне правило забезпечення стійкості пива — дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування та розливу пива, що контролюють мікробіологи, які проводять аналізи на сучасному обладнані. На підприємстві в кожному цеху встановлені безрозбірні системи миття (СІП), що використовуються для миття обладнання з допомогою автоматичної системи управління.

Термін зберігання «живого» пива визначають різні фактори. Першим є біологічна стійкість, яка визначається кількістю мікроорганізмів в пиві. В багатьох споживачів, ще з радянських часів склалася застаріла думка про те, що пиво без пастеризації може зберігатись кілька днів. 

Раніше, більшість обладнання на пивзаводах було виготовлене з чорного металу, на якому забезпечити мікробіологічну чистоту було дуже важко, оскільки його поверхня не відповідала чистоті полірування.

Крім того, метал негативно впливав на смакові властивості пива. На нашому пивзаводі встановлено все обладнання з харчової, нержавіючої сталі з гладкою поверхнею відомих європейських виробників. 

Ще одним фактором, який впливає на термін зберігання, є білково-колоїдна стійкість. Так само, як із мікроорганізмами, чим більший їхній вміст, тим менший термін зберігання продукту. Забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування продукту, нам вдалось досягнути терміну зберігання не пастеризованого пива 90 діб.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук